skip to Main Content

City- kolekcja od Miloo Home inspirowana stylem nowojorskim!

Wnetrze W Stylu Nowojorskim

Charakterystyczny styl miejski, utylitarność, funkcjonalność, a jednocześnie meble delikatne i kruche- te elementy stały się inspiracją dla Miloo Home przy tworzeniu kolekcji City. Szkło hartowane i tapicerki skórzane będą prezentowały się wyjątkowo zjawiskowo, nie tylko we wnętrzach amerykańskich.

Czym charakteryzuje się wnętrze w stylu nowojorskim?

Styl nowojorski jest symetryczny i prosty, oparty  zwykle o punkt centralny, czyli tak zwany „focal point”. Wnętrza nowojorskie są ponadczasowe, takie jak Nowy Jork, a miasto, które nigdy nie śpi, tylko temu sprzyja. Zdecydowaną cechą charakterystyczną stylu nowojorskiego jest ogromna dbałość o szczegóły. Każdy detal musi być dopasowany do reszty wnętrza i wyjątkowy. Wnętrze w stylu nowojorskim jest bardzo miejskie, pełne funkcjonalnych ustawień i komfortu dla każdego z mieszkańców.

Bardzo charakterystyczne są także duże powierzchnie, podobnie jak w przypadku stylu Hampton. Te dwa style, teoretycznie są zupełnie różne, jednak styl nowojorski traktowany jest przez nowojorczyków jako miejski,  a styl Hamptons to specyfika nadmorskich miejscowości i wakacyjny spokój. W  Miloo Home także możesz znaleźć kolekcję Hamptons.

We wnętrzach nowojorskich ogromne znaczenie ma oświetlenie, które ma być  nowoczesne, ale i odwołujące się do klasyki. Dlatego znajdziemy tu zdobione żyrandole szklane, a przede wszystkim kinkiety zamiast halogenów z niklu, czy stali, oraz żyrandole z kryształków.

Zdecydowanie ulubionym połączeniem nowojorczyków jest czerń i biel. Barwy te oraz srebrne elementy tworzą spójną całość, która inspirowana jest stylem art deco.

Styl wnętrz w Nowym Jorku jest dokładnie taki, jak sposób  ubierania się nowojorczyków: łączy stare z nowym, tworząc połączenia typu fusion.

 

Fascynacja nowojorskim City w Miloo Home

Kolekcja City w Miloo Home odwołuje się do wnętrz nowojorskim i przy okazji jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy cenią  przestrzeń miejską. W kolekcji City od Miloo Home znajdziemy stoły do salonu, gazetniki i stoły kawowe. Wszystko to tworzy przestrzeń użytkową , która jest wyjątkowa, jednocześnie delikatna i nowoczesna.

W serii znajdziemy regały, stoliki boczne, stoliki kawowe, konsole, stoliki obiadowe, gazetniki.

Styl, klasa, urok i dbałość o detale to najważniejsze cechy kolekcji City, inspirowanej stylem nowojorskim.

W kolekcji Miloo Home odnajdujemy to wszystko co jest charakterystyczne dla mieszkania w mieście, poszukiwania spokoju we wnętrzach po dniu pełnym pośpiechu, a także koncentracji na dobrym oświetleniu. Nowojorskie mieszkania są umieszczone często na dwudziestym, czy trzydziestym piętrze, dlatego światło i dostęp do rzeczywistości zewnętrznej, przy jednoczesnym zachowaniu klimatu mieszkania, mają ogromne znaczenie.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z inspiracjami na temat salonu w stylu nowojorskim – https://www.miloohome.pl/blog/salon-nowojorski-sofa-chester-charlize-mystery-miloo-home/

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl