skip to Main Content

Dodaj charakteru pomieszczeniom za pomocą oświetlenia!

331

Kreujesz wnętrze swojego domu i kompletujesz wyposażenie, meble są już ustawione, obrazy wiszą na ścianach, niby wszystko jest na miejscu, ale jednak czegoś wciąż brakuje? Borykasz się z tym, jak choć odrobinę wizualnie powiększyć przestrzeń Twojej niewielkiej kawalerki? A może odwrotnie, masz wielki dom i mimo dostawiania coraz to nowych mebli wciąż nie czujesz w nim przytulnej i miłej atmosfery? A może po prostu chcesz coś zmienić w wystroju swojego mieszkania czy pokoju, ale nie masz dużych pieniędzy na remont? Jeśli na choć jedno powyższe pytanie odpowiedziałeś/aś twierdząco, to znak, że ten artykuł jest dla Ciebie, gdyż to znak, że czas pomyśleć o aranżacji oświetlenia!

Oświetlenie – kropka nad i

Aranżując wnętrza swoich domu bardzo często umyka nam bardzo istotna, choć w swej naturze subtelna kwestia – oświetlenie. Zdarza się też, że kwestia ta zostaje potraktowana zupełnie po macoszemu, wieszamy jedną dużą lampę na środku sufitu i uważamy, że „sprawa jest załatwiona”. A przecież to właśnie odpowiednia aranżacja świetlna pozwana nam stworzyć naprawdę przytulne i ciekawe wnętrza. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jakość i rozmieszczenie lamp w mieszkaniu jest jedną z najważniejszych kwestii jakie powinniśmy przemyśleć kreując swoją przestrzeń. A na pewno, stanowi ona swoistą kropkę nad i.
To jak rozplanujemy oświetlenie w mieszkaniu ma też niebywałe znaczenie dla odczuwalnego metrażu. Nawet niewielka kawalerka przy odpowiednim rozmieszczeniu iluminacji może stać się miejscem, które będzie sprawiało wrażenie przestronnego. Ciepłe światło lamp nada też przytulności i domowego charakteru tym miejscom, w których ich brakuje.
Poza tym, odpowiednie oświetlenie znacząco wpływa na nasze samopoczucie.

W dzisiejszych czasach możliwości mamy naprawdę wiele, od pięknych wiszących żyrandoli i plafonów, które spełniają rolę głównego oświetlenia po zapadnięciu zmroku, przez różnorakie kinkiety, lampy stojące, wiszące, a także te wbudowane w listwy podłogowe czy wkomponowane w meble.

Nowoczesne lampy – świetlny remont  Twojego domu

Często borykamy się z problemem, kiedy to bardzo chcielibyśmy coś zmienić w wystroju naszego mieszkania, ale niestety nie możemy pozwolić sobie na kosztowny remont. To właśnie wtedy najlepiej pomyśleć o nadaniu pomieszczeniom nowego charakteru za pomocą lamp. Współczesne designerskie lampy, zachwycają różnorodnością kształtów, kolorów, materiałów, z których są wykonane oraz tym, jak rozpraszają światło w czasie użytkowania. To właśnie dzięki nowoczesnym lampom możesz właściwie całkowicie odmienić oblicze nudnych pomieszczeń, nadając im pikanterii i po prostu nadać im charakteru.

A co najlepsze, wcale nie wydasz na to fortuny!

Jeśli zainteresował Cię temat aranżacji świetlnych i zagadnienie kreowania przestrzeni za pomocą odpowiednio dobranych nowoczesnych lamp, koniecznie odwiedź stronę sklepu Ramko (www.ramkolampy.pl) i odwiedź ich salon w Warszawie.

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl