skip to Main Content

Remont łazienki – 3 wskazówki, które pozwolą się do niego przygotować

INFO PRAS Remont Lazienki Krok Po Kroku

Od dwóch do trzech tygodni – tyle średnio zajmuje wyremontowanie całej łazienki. W tym czasie należy zerwać starą glazurę, a także przygotować ściany i podłogi na nowe płytki.

 

Następnie można przystąpić do prac związanych z aranżacją wnętrza. Jak dokładnie wygląda remont łazienki i czy istnieją sposoby, które ułatwiałyby i przyspieszyłyby wszystkie prace? Oto inspiracje, które pozwolą Ci zmienić swoje wnętrze.

Potrzeba matką wynalazków – mówi znane przysłowie. Wiedział o tym doskonale Murray Spangler, autor pierwszego odkurzacza przenośnego i jeden z twórców firmy Hoover. Ze znaczenia tego przysłowia doskonale zdaje sobie sprawę również architekt marki Tubądzin, dla którego – jak sam twierdzi – „ciągły rozwój jest zawodową obsesją”. Praktyczne i zarazem bardzo kreatywne spojrzenie na świat obu tych osób można doskonale wykorzystać, przygotowując się do remontu łazienki.

Dzięki zastosowaniu się do trzech najważniejszych wskazówek remont będzie przyjemnością, a nie – przykrym obowiązkiem.

Dawna aranżacja łazienki straciła swój urok? Pora to zmienić

Zasada jest prosta: jeśli nie można już znieść widoku starej glazury, pora wprowadzić pewne zmiany. Właśnie tak postąpił Murray Spangler. Na początku XX wieku pracował jako portier w małym miasteczku w Ohio. W wykonywaniu codziennych obowiązków przeszkadzała mu astma – po każdym sprzątaniu bardzo źle reagował na unoszący się wszędzie kurz. Zamiast dostosowywać się do warunków, postanowił je zmienić… budując pierwszy odkurzacz przenośny. Tak naprawdę każdy może wprowadzić zmiany, które sprawią, że poranna toaleta czy wieczorne kąpiele będą jeszcze przyjemniejsze.

Brak pomysłu na odnowienie łazienki? Oto inspiracje

Precyzyjne zmierzenie powierzchni, zakup nowej armatury czy obliczenie wszystkich kosztów prac – niektórzy twierdzą, że te podstawowe elementy remontu łazienki są dużo prostsze niż wybór odpowiedniej aranżacji. Poszukując pomysłów na oryginalne wnętrze, warto kierować się słowami jednego z ekspertów marki Tubądzin: „Inspiracji szukamy wszędzie, także w otaczającym nas codziennym świecie. To tam można obserwować nowe pomysły, wzory, kolory, kształty i te wszystkie rzeczy, które będą wkrótce modne”. Postępowanie zgodnie z jego radami, a także obserwowanie wszystkiego, co nas otacza. Może będzie to drewno i naturalne słoje, a może występująca w każdym dużym mieście nowoczesna struktura betonu.

Otwartość na nowe i korzystanie z usługi specjalisty

Gdy wiadomo już, jak może wyglądać domowa łazienka, warto przystąpić do działania. Spokojnie, nie trzeba wykonywać wszystkich czynności samodzielnie. Remontem zajmą się specjaliści. Będzie to bardzo przyjemne doświadczenie, ponieważ teraz na stronie www.wymarzonalazienka.pl możesz wygrać projekt łazienki wykonanej przez architekta, płytki Tubądzin z nowej kolekcji oraz jedno z urządzeń Hoover:

  • pralkę,
  • pralko-suszarkę,
  • suszarkę,
  • bezworkowy lub workowy odkurzacz 4A.

Dzięki temu część rzeczy zadzieje się tak naprawdę sama!

 

Na uczestników konkursu czekają także inne nagrody – 900 bonów do wykorzystania na superprezenty.pl o wartości 50, 100 lub 150 zł.

 

 

Artykuł sponsorowany 

Redakcja LivingNatural.pl

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl