skip to Main Content

MLM bez tajemnic, czyli jak zbudować swoją niezależność finansową po godzinach!

Artykul Ilona Adamska Dla Mtv24 Tv Londynska Premiera Ksiazki Mlm Bez Tajemnic  14410 75887–600

„Miliony ludzi na całym świecie zarabiają, wykorzystując marketing sieciowy, więc jeśli szukasz sposobu na dodatkowy dochód przy minimalnym wkładzie finansowym, dobrym pomysłem może być praca w tej branży.”

Brzmi jak typowy tekst motywacyjny w wielkim świecie biznesu? Wcale nie. To słowa skierowane dla każdego, kto będąc na etacie, pragnie w naprawdę prosty sposób zdobyć dodatkowe pieniądze. Dlaczego „dodatkowe”, a nie po prostu „parę groszy” i czemu „zdobyć”, a nie „zgarnąć”? Ponieważ praca w MLM może przynieść naprawdę spore, często wykraczające ponad etat zarobki, a sukces zależy tylko od CIEBIE i twojej motywacji.

To także szansa dla kobiet, które nie posiadają pracy zarobkowej. W końcu wiele z nas rezygnuje ze swojej kariery zawodowej na rzecz gospodarstwa domowego, dzieci, czy opieki nad osobami starszymi. Często otrzymujemy w zamian tylko szczery uśmiech, a przecież słynne waciki też kosztują. Czy kobiety, które oddają się pracy w domu są skazane na zależność finansową?

Jeśli należysz do osób, które chcą pchnąć swoje życie do przodu dzięki lepszym zarobkom lub zwyczajnie poszukujesz pracy, potrzebny będzie ci odpowiedni przewodnik. Oczywiście możesz zapisać się na zapierający dech w piersiach wykład coachingowy, jednak w początkowym etapie rozwoju, kolejne wydatki związane z kursami chyba nie będą ci potrzebne. Na co zatem postawić? Odpowiedź brzmi dosyć trywialnie. Dobra książka.  No ale dobra, to znaczy jaka? Taka, która przedstawi ci zasadę działania MLM od samych korzeni, byś nie szła na ślepo i nie popełniała cudzych błędów. Wreszcie, powinna być to książka napisana przez osobę obeznaną w temacie oraz potrafiącą przekazać tę wiedzę nawet totalnie początkującym.

Mamy zatem zaszczyt przedstawić ci Annę Ewę Suską, kobietę sukcesu, która wspinając się na szczyt kariery tworząc własne firmy , otrzymała nagrodę „Lwice Biznesu” i Mentor Roku 2018  udowodniła kobietom, że potrafią. Ale to nie tylko osoba związana z marketingiem. Prowadziła własne kliniki urody, prowadzi swoją firmę rekrutacyjną od 17 lat oraz jest ekspertem do motywowania i inspirowania ludzi! Łącząc całą swoją wszechstronność i wieloletnie doświadczenie, postanowiła podzielić się swoją wiedzą i charyzmą poprzez wydanie książki pt. „MLM bez tajemnic”. Co ważnego ma nam do przekazania i jak wypadła w roli autorki?

Książka od strony teoretycznej to prawdziwa skarbnica wiedzy. Przede wszystkim traktuje czytelnika jako osobę niekoniecznie związaną z branża marketingu – a przecież wiele osób zaczyna właśnie od zera. Udowadnia początkującym, że marketing wielopoziomowy jest naprawdę dla każdego i każdy może go spróbować, w dodatku bez wydawania oszczędności życia w początkowe inwestycje. Wiesz, co powiedział sam Donald Trump, co by zrobił na wieść o straceniu całej fortuny? Zacząłby właśnie od pracy w marketingu wielopoziomowym. Zerowa lub minimalna ilość wkładu, a biznes idzie do przodu.

„MLM bez tajemnic” czyta się przede wszystkim z lekkością, nie zauważając, kiedy wiedza wchodzi nam sama do głowy. Przykłady wprost z życia wzięte dokładnie ilustrują każdy etap działalności krok po kroku.   Treść książki pozwala na realną ocenę wad i plusów MLM, choć tych pozytywnych skutków jest o wiele więcej. Na wstępie zostają obalone wszystkie mity krążące na temat tego rodzaju marketingu, później znajdujemy obszerną ilość wiadomości jak zacząć i rozplanować biznes, by na sam koniec zapoznać nas z osobami, które stały się jednymi z najlepszy liderów branży MLM.

Po przeczytaniu tej znakomitej książki nie ukażą ci się przed oczami gwiazdki, ogłupiające od zbyt dużej ilości cyferek ekonomistycznych. Wręcz przeciwnie – otworzysz swoje oczy na świat, który tak naprawdę jest na wyciągnięcie ręki.

Pamiętaj: „Przeciętni ludzie tworzą firmy – niezwykli ludzie tworzą sieć współpracy”

Anna Ewa Suska, „MLM bez tajemnic”, Agencja Wydawniczo-Promocyjna I.D.MEDIA, 2017

Redakcja LivingNatural.pl

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl