skip to Main Content

Oszczędzaj czas i pieniądze – rób zakupy na Allmart.pl

Online Shopping Large

Codziennie się zastanawiamy jak kupować i oszczędzić nie tylko pieniądze ale i czas. To bardzo proste nie kupujemy w sklepach stacjonarnych tylko kupujemy on-line na Allmart.pl

 

Kupując w ten sposób nasze zakupy staną się zarówno bardziej opłacalne jak i efektywne pod względem pieniędzy jak i czasu niż odwiedzanie tradycyjnych sklepów. Mamy trzy sposoby, dzięki którym możesz zaoszczędzić na zakupach. Jak? To bardzo proste ….

1. Oszczędzaj na zakupach na Allmart.pl

Jak to w życiu często bywa z oszczędzaniem to wiemy, czasami oszczędzamy, czasami nie. Ale czy kwota na paragonie jest najważniejsza? Niektórzy powiedzą tak, niektórzy nie, i nie dlatego, że mogą sobie na to pozwolić. Bo w dzisiejszych czasach najdroższą rzeczą jaką marnujemy jest czas.

Biegamy po różnych sklepach by oszczędzić 10-20 zł i super, jeśli nie pracujemy lub nie opiekujemy się dziećmi lub ….., A może biegamy po różnych sklepach bo mamy na to czas lub po prostu to lubimy to, a skoro tak jest to czy zastanawialiście się co moglibyście zrobić w tym czasie w zamian?

My wiemy, spędzimy czas na zabawy z dziećmi, przeczytanie książki lub wypad do fitness klubu, do restauracji lub po prostu pogadamy z mężem lub partnerem.

A, więc skoro większe zakupy robimy w hipermarkecie bo wszystko w jednym miejscu, czasami trochę postoimy w kolejce, ale jak mamy samochód to jeszcze ok -) Sytuacja trochę się komplikuje gdy musimy jechać komunikacją miejską. Bo jak wracać autobusem z wieloma siatkami pełnymi zakupów do domu? Wówczas wpadamy na super pomysł i najczęściej wybieramy taksówkę. Problem w tym, że nasze łączne koszty na pewno wyniosą znacznie więcej niż koszty dostawy, a przy okazji na bieganiu pomiędzy alejkami straciliśmy jeszcze sporo czasu. Dodatkowo poczekamy sobie, aż przemiły Pan z taksówki znajdzie nas gdzieś pod wejściem.

Dlatego za nim wybierzemy się do hipermarketu na zakupy, warto na pewno dokładnie się zastanowić i wziąć pod uwagę wszystkie dodatkowe koszty i nie tylko te, które są na paragonie. Bo może się okazać, że robiąc zakupy na Allmart.pl w tym, że supermarkecie, nawet płacąc za dowóz zaoszczędzimy od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych w miesiącu. Tylko policzcie ile to w skali roku!

2. Koszty wysyłki też możemy zminimalizować!

Ktoś pewnie w tym miejscu powie, że koszty wysyłki są za duże. Pewnie tak jest, ale czy koszty wysyłki można zminimalizować? Oczywiście, że tak… Sklepy internetowe w tym Allmart.pl oraz duże markety często przy zamówieniu powyżej określonej kwoty nie pobierają dodatkowej opłaty za dostawę. Warto brać to pod uwagę podczas robienia zakupów. Jak to zrobić?

• po pierwsze, możemy robić zakupy online na Allmart.pl wtedy, gdy potrzebujemy zrobić większe zakupy tzw. tygodniowe. Robiąc zakupy raz w tygodniu nasze zamówienie będzie na pewno na tyle duże, że jego kwota przekroczy limit potrzebny do uzyskania darmowej lub zniżkowej wysyłki,
• po drugie gdy potrzebujemy mniejszych zakupów to możemy zorganizować je wspólnie ze znajomymi, koleżanką czy sąsiadką i złożyć jedno większe zamówienie. Ten sposób pozwoli nam rozłożyć koszt wysyłki na kilka osób lub co jest bardzo prawdopodobne w takim przypadku całkowicie się go pozbędziemy.

Ja osobiście robię tak nie tylko z zakupami spożywczymi. W warszawie mam swój ulubiony sklep internetowy z winami, gdzie co jakiś czas kupuję po kilka dobrych win. Jak bym miała sama kupić to koszt dostawy był by dość spory. Dlatego gdy, je zamawiam to rozsyłam informacje po znajomych, o których wiem, że też są entuzjastami tego napoju 🙂 i mamy 1 butelkę w gratisie ….. i to prosto do domu, gdzie czeka już pyszna kolacja ….. Podobną zasadą można stosować z pozostałymi zakupami online rozkładając koszt dostawy na kilka osób!

3. Bądź aktywny uczestnicz w programach lojalnościowych, a zakupy będą jeszcze tańsze

Bycie aktywnym nie tylko w trakcie zakupów  ale i przy relacjach ze sklepem który lubisz popłaca. Większość sklepów ma swoje programy lojalnościowe. Dzięki nim można zbierać różne kupony, kody rabatowe czy punkty, które wymieniane są na nagrody lub darmową dostawę. Niektóre platformy oferują nam tak jak banki zwrot gotówki, czyli CASH BACK. Zwrot ten to najczęściej pewien procent (od 0.5% do 1%) od kwoty wydanej na zakupy do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

Na zakupach online na Allmart.pl można oszczędzić wykorzystując również zniżki, które oferują sklepy lub platformy handlowe on-line. Dlatego warto „Polubić „ profile ulubionych platform czy sklepów na Facebooku, a także zapisywać się do newslettera oraz aktywnie uczestniczyć na blogach. Dzięki temu możemy trafić na super okazję czy zniżki.

Gdyby tego było mało do dyspozycji są jeszcze inne okazje takie jak – Dzień Darmowej Dostawy, Czarny Piątek oraz Cyber Poniedziałek.

A więc, chcesz mieć więcej czasu i oszczędności na inne przyjemności RÓB ZAKUPY ONLINE na Allmart.pl

 

Artykuł sponsorowany 

Redakcja LivingNatural.pl

 

 

 

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl