skip to Main Content

Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl 2018

Kobieca Marka Roku

Ruszyła II edycja ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl, w którym nagradzane, selekcjonowane i rekomendowane  są najlepsze, wysokiej jakości  produkty, usługi i rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o nowoczesnych, pewnych siebie kobietach.

Zachęcamy do udziału w plebiscycie wszystkie firmy, których produkty i usługi są nieodzownym elementem kobiecego świata – najwyższej jakości, bezkonkurencyjne i unikalne. Firmy wyłonione w drodze plebiscytu otrzymują tytuł Kobieca Marka Roku 2018 oraz liczne świadczenia promocyjne dla marki nagrodzonej w ramach projektu.

Premierowa edycja plebiscytu spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony biznesu, show biznesu i mediów. Spośród licznych firm zgłoszonych do programu,  wyróżnieni zostali  liderzy rynku w swoich branżach, przedstawiciele polskich oraz międzynarodowych firm, wyselekcjonowanych i nagrodzonych za trud i wysiłek wkładany w nieustanny rozwój, podnoszenie standardów oraz kreowanie najlepszych rozwiązań na rynku.

W gronie Laureatów I edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl znaleźli się m. in.: Sephora, Mary Kay, Oriflame, Avon, Kliniki Dr Beata Dethloff, Floslek, Uroda Polska, Graal.

Laureaci projektu Kobieca Marka Roku zostali zaprezentowani na finałowej Gali z udziałem przedstawicieli biznesu, show biznesu i mediów, która odbyła się pod koniec 2017 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Videorelacja oraz fotorelacja z Gali Finałowej plebiscytu:
http://kobiecamarkaroku.pl/blog/uroczysta-gala-kobiecej-m%C4%99skiej-marki-roku-2017
http://kobiecamarkaroku.pl/blog/gala-kobiecej-m%C4%99skiej-marki-roku-videorelacja

Kapitułę projektu Kobieca Marka Roku tworzą jego Ambasadorki – znane i lubiane osobowości ze świata show-biznesu i mediów – Paulina Sykut-Jeżyna, Kamila Szczawińska i Daria Ładocha.

Firmy chcące znaleźć się w gronie Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018,  które chciałyby zaprezentować swoją ofertę,  zapraszamy do kontaktu. (kobiecamarka@kobiecamarkaroku.pl)

Liczba miejsc w każdej kategorii  jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl