skip to Main Content

Konkurs „Wiosenne zakupy z Allmart.pl”– wygraj zestaw Schwarzkopf Beology!

Beology Regeneracja  Linie1

Kochani przygotowaliśmy dla Was konkurs sponsorowany przez Platformę zakupową Allmart.pl. Do wygrania jest zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów z linii Beology marki Schwarzkopf!

Zestaw zawiera 5 produktów z najnowszej kolekcji Schwarzkopf Beology: Regenerująca odżywka do włosów Beology 400 ml, Regenerujący szampon Beology 400 ml, Regenerujące bi-serum do włosów z Beology 56 ml, Nawilżająca mgiełka do włosów Beology 150 mln, Intensywna maska wygładzająca do włosów Beology 200 ml.  Zestaw wart jest 230 zł. 

ZADANIE KONKURSOWE

Zrób zakupy w Allmart.pl na kwotę 50 zł.

 

 

Regulamin

I.POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest  Paxton Intelligence Sp z o.o.  Sponsorem nagrody jest: Platforma zakupowa Allmart.pl

2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi wżycie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia, z zastrzeżeniem poniższych postanowień.

3. Konkurs odbywać się będzie od 4 do 21 marca 2018 r. do północy. Wyniki zostaną opublikowane w piątek  23 marca 2018  na portalu LivingNatural.pl

II. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1.W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich rodzin oraz osoby im najbliższe.

2. Aby przystąpić do Konkursu należy, zrobić zakupy na kwotę min 50 zł na Platformie zakupowej www.allmart.pl między 3 a 21 marca 2018.

III. WYBÓR ZWYCIĘSCY

1. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród osób, które wykonały zadanie konkursowe

2. Liczba zakupów i kwota nie jest limtowana

IV. NAGRODY

1. Do wygrania jeden zestaw do pielęgnacji włosów firmy Schwarzkopf Beology w wszczególności: Regenerująca odżywka do włosów z linii Pink Beology 400 ml, Regenerujący szampon z linii Blue Beology 400 ml, Regenerujące bi-serum do włosów z linii Pink Beology 56 ml, Nawilżająca mgiełka do włosów z linii Blue Beology 150 mln, Intensywna maska wygładzająca do włosów z linii Green Beology 200 ml o łacznej wartości ok. 230 zł

2. Nagroda zostanie dostarczona na wskazany adres do korespondencji zwycięzcy w ciągu 14 dni.

3. Zwycięzca o wygranej zostanie poinformowani mailowo.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie.

2 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów oraz publikacji wyników Konkursu

3. Przekazane na Konkurs dane osobowe Uczestników, będą przetwarzane przez Organizatora w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz.883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu powinni skontaktować się oni z Organizatorem, który jest administratorem danych w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz. 883).

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WordPress spam zablokowany CleanTalk.
Back To Top
Search
KONKURS
Wygraj zestaw kosmetyków z linii Beology Schwarzkopf o wartości 240 zł
Biorę udział