skip to Main Content

Konkurs „Wiosenne zakupy z Allmart.pl”– wygraj zestaw Schwarzkopf Beology!

Beology Regeneracja  Linie1

Kochani przygotowaliśmy dla Was konkurs sponsorowany przez Platformę zakupową Allmart.pl. Do wygrania jest zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów z linii Beology marki Schwarzkopf!

Zestaw zawiera 5 produktów z najnowszej kolekcji Schwarzkopf Beology: Regenerująca odżywka do włosów Beology 400 ml, Regenerujący szampon Beology 400 ml, Regenerujące bi-serum do włosów z Beology 56 ml, Nawilżająca mgiełka do włosów Beology 150 mln, Intensywna maska wygładzająca do włosów Beology 200 ml.  Zestaw wart jest 230 zł. 

ZADANIE KONKURSOWE

Wystarczy założyć profil na Allmart.pl

 

 

Regulamin

I.POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest  Paxton Intelligence Sp z o.o.  Sponsorem nagrody jest: Platforma zakupowa Allmart.pl

2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi wżycie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia, z zastrzeżeniem poniższych postanowień.

3. Konkurs odbywać się będzie od 10 do 30 kwietnia 2018 r. do północy. Wyniki zostaną opublikowane w piątek  3 maja 2018  na portalu LivingNatural.pl

II. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1.W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich rodzin oraz osoby im najbliższe.

2. Aby przystąpić do Konkursu należy, zrobić zakupy na kwotę min 50 zł na Platformie zakupowej www.allmart.pl między 3 a 21 marca 2018.

III. WYBÓR ZWYCIĘSCY

1. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród osób, które wykonały zadanie konkursowe

IV. NAGRODY

1. Do wygrania jeden zestaw do pielęgnacji włosów firmy Schwarzkopf Beology w wszczególności: Regenerująca odżywka do włosów z linii Pink Beology 400 ml, Regenerujący szampon z linii Blue Beology 400 ml, Regenerujące bi-serum do włosów z linii Pink Beology 56 ml, Nawilżająca mgiełka do włosów z linii Blue Beology 150 mln, Intensywna maska wygładzająca do włosów z linii Green Beology 200 ml o łacznej wartości ok. 230 zł

2. Nagroda zostanie dostarczona na wskazany adres do korespondencji zwycięzcy w ciągu 14 dni.

3. Zwycięzca o wygranej zostanie poinformowani mailowo.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie.

2 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów oraz publikacji wyników Konkursu

3. Przekazane na Konkurs dane osobowe Uczestników, będą przetwarzane przez Organizatora w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz.883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu powinni skontaktować się oni z Organizatorem, który jest administratorem danych w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz. 883).

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl