skip to Main Content

Reklama i współpraca

 

Reklama banerowa

Reklama banerowa to najpopularniejsza forma reklamy pozwalająca na wzmocnienie wizerunku marki, bezpośrednie dotarcie do EKO konsumentów, wyższa sprzedaż Twoich produktów oraz ugruntowanie Twojej firmy na rynku produktów lub usług eko.

 

Na stronach LivingNatural.pl oraz EcoScanner.pl dostępne są następujące formy reklamy Billboard o wymiarach 468×60, 750×100, 750×200 i 750×300,  oraz Rectange 300×250 a także Half Page 300×600.


Artykuły Sponsorowane

To jedna z form reklamy w serwisach internetowych która przynosi wymierne korzyści. Dlatego proponujemy zamieszczenie na stronach LivingNatural.pl artykułów sponsorowanych z dwoma linkami wewnątrz tekstowymi i jednym zewnętrzym. Artykuł sponsorowany pokazuje się na wybranych stronach kategorii głównych oraz na stronie głównej portalu.

Oferujemy również usługę pisania artykułów sponsorowanych na zlecenie klienta


Propozycja dla Agencji Public Relations

Z myślą o Agencjach Public Relations przygotowaliśmy dla nich specjalną propozycję. Publikujemy wybrane informacje prasowe w naszych portalach związane z tematyką portalu. Pojawiają się one na stronach głównych danego działu informacji przez okres 30 dni. Zamieszczamy nie tylko typowo komercyjne teksty ale i materiały które przedstawiają wartość dla naszych Użytkowników i Czytelników. Oferta obejmuje publikację artykułów do 3500 znaków wraz ze zdjęciem.


Patronaty Medialne

Mając na uwadze organizatorów wartościowych wydarzeń, konferencji, eventów, które warto pokazywać na światło dzienne. Wybrane wydarzenia, spotkania czy też książki jesteśmy w stanie objąć Patronatem medialnym, w ramach którego publikujemy dwa artykuły – przed i po wydarzeniu Pojawiają się one na stronach głównych livingnatural.pl.


Propozycja dla serwisów internetowych

Pisanie wartościowych artykułów to jeden z celów biznesowych naszego portalu. Potwierdzają to nasze statystki czasu spędzonego na stronie. Mając na uwadze ten fakt, zezwalamy na przedruk naszych artykułów na stronach twojego serwisu. Przedruk artykułu jest bezpłatny z zachowaniem następujących warunków. Teksty na końcu muszą zawierać odnośnik do źródła (konkretnej podstrony z portalu LivingNatural.pl) oraz informację o autorze artykułu.


Propozycja dla blogerów i autorów

Jeśli potrafisz ciekawie i merytorycznie pisać na tematy pojawiające się na portalach, to nasz zespół redakcyjny czeka na Ciebie!

Zapraszamy do odbycia praktyk dziennikarskich, a także współpracy na zasadzie dziennikarstwa obywatelskiego czy też wzajemnej promocji.

Dlatego zachęcamy do przesyłania artykułów związanych z tematyką portalu. Artykuł zostanie opublikowany przez naszą reakcję po wcześniejszym sprawdzeniu i ewentualnej korekcie. Pamiętaj dzięki temu będzie budował Swój wizerunek w sieci.

Jeśli prowadzisz wartościowego bloga o podobnej tematyce, to napisz do nas! Za Twoją zgodą przedrukujemy najlepsze dla Czytelnika teksty umieszczając pod nimi informację o autorze i jego stronie internetowej. To sposób na dotarcie do nowej grupy odbiorców, kreowanie marki, a także podzielenie się ważnymi informacjami.

Być może warto wzbogacić Twojego bloga o indywidualna grupę dyskusyjną założoną w naszych portalach! Pisanie jest proste, nie wymaga rejestracji, a pozwala wypowiedzieć się Twojej społeczności. Obejmij patronat nad istniejącym już działem bądź załóż nowy. Skontaktuj się z nami w tej sprawie!


Propozycja dla uczelni

Materiały warto wykorzystać podczas tworzenia referatów, odczytów i wypracowań. Zachęcamy zarówno uczniów, jak i nauczycieli do przygotowania wystąpień na forum klasy, szkoły przy wykorzystaniu tych tekstów.


Wzajemna Promocja

Partnerskim portalom internetowym oferujemy wymianę reklamową w postaci bannerów, grafik, umieszczenia logotypu na stronie, artykułów sponsorowanych. Ta forma współpracy przynosi korzyści w postaci generowanego ruchu i skutecznych linków pozycjonujących. Podstronę wykonuje Partner. Umożliwiamy osadzenie filmów, wyszukiwarki serwisowej, logotypu, linków czy też artykułów. Istnieje możliwość także podłączenia kanałów RSS – nasi użytkownicy będą na bieżąco informowani o nowych treściach u Partnera.

Zapraszamy

Zespół LivingNatural.pl

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, interesują Cię również inne formy reklamy zadzwoń do nas przygotujemy propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

Dział Sprzedaży

tel: +48 882 193 164

 

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl