skip to Main Content

Ile naprawdę przepłacamy na zakupach online?

Ile Naprawde Przepłacamy Na Zakupach Online

Coraz częstszym zjawiskiem wśród Polaków staje się kupno artykułów domowych przez Internet. Skłaniają nas do tego wygoda, oszczędność czasu i przede wszystkim pieniędzy. Ale czy lubując się tylko w jednym sklepie jesteśmy w stanie obiektywnie spojrzeć na cenę produktów? Niestety konkurencja potrafi być naprawdę wygórowana.

Na czym najbardziej przepłacamy?

Oto niespodzianka – nie dla nas samych. Klienci w swoich zakupach przywiązują najmniejszą wagę do artykułów dziecięcych. W końcu ile można przepłacić na zwykłych pieluszkach. A no niestety dużo! Nawet w przypadku popularnych marek, ceny potrafią się wahać nawet do 70% u innych dostawców! W grę wchodzi także przede wszystkim ilość sztuk w opakowaniu. Jeśli twój bobasek nie planuje w najbliższym czasie się odpieluszkować, to lepiej postaw na megapakę.

 Mylne promocje

Nie raz było tak, że przechodziłeś znudzony obok sklepowych lub internetowych półek, po czym nagle stanął przed tobą wielki czerwony napis „Promocja”? Wtedy wpadłeś w trans i wiedziałeś, że takiej okazji już nie znajdziesz. Sam nie wiesz kiedy wybrałeś ”Kup teraz”, a dopiero później sprawdziłeś ofertę u innego sprzedawcy. Rób zakupy z głową! Nikt nie zmusza cię do podjęcia natychmiastowej decyzji, która często bywa tą nienajlepszą. Czy gdyby cena nie rzucała się w oczy magicznym przekreśleniem lub procentowym rabatem, nie zmieniłbyś zdania? To typowy chwyt marketingowy, któremu często nieświadomie ulegamy. Wystarczy, że kilka dni przed promocją cena zostanie po cichu zwiększona, by za jakiś czas powrócić jako niepowtarzalna okazja.

Jak nie dać sie oszukać?

Przede wszystkim należy wybierać odpowiednie miejsce do zakupów. Nie warto ograniczać się tylko do jednego sklepu internetowego – jednak wobec tego pojawia się pytanie: „Mam zatem sprawdzić cenę każdego produktu osobno wśród setek ofert i w dodatku nie pogubić się w zamówieniach? Zakupy przez Internet powinny skrócić mój czas spędzony na obowiązkach domowych. Co w takiej sytuacji? Odpowiedź może cię zaskoczyć – istnieje platforma, która porówna wszystkie produkty z twojego koszyka, a dodatkowo wybierze najkorzystniejszy koszt dostawy, redukując ilość wybranych sklepów! Tylko na allmart.pl zapewnisz sobie tak kompleksowe zakupy! Od teraz porównanie cen będzie kosztować cię zaledwie 3 sekundy. Jedno kliknięcie zastąpi ci godziny spędzone przed komputerem.

Kupując przez Internet pamiętaj, że domeną takich zakupów powinna być niska cena i oszczędność czasu. To wszystko gwarantuje ci platforma allmart.pl stworzona właśnie w tym celu. W prosty oraz szybki sposób doposażysz swój dom i nie będziesz musiał  męczyć się przeglądaniem wszystkich ofert. Koniecznie załóż konto, a zapraszając znajomych, zyskasz dodatkowy rabat!

Michalina Gustyn

Redaktor LivingNatural.pl 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl