skip to Main Content

Nowoczesne prezenty dla Babci i Dziadka!

Nowoczesne Prezenty Dla Babci I Dziadka

Mamy już styczeń, więc niedługo zawitamy do domów naszych dziadków składając im serdeczne życzenia z okazji ich święta. Czym powinniśmy obdarzyć starsze osoby w tym szczególnym dniu? Może by tak postawić na coś bardziej nowoczesnego, niż zestaw do szycia i sprzęt na ryby? Co w dzisiejszych czasach może przydać się babci i dziadkowi?

Telefon seniora

Telefony stacjonarne to przeszłość. Ograniczają rozmowy zaledwie do paru pokoi w domu i już jesteśmy poza zasięgiem! Nie pozwól, by dziadek lub babcia zostali pozbawieni komfortu wyjścia z mieszkania i nie martw się, jeżeli zgubią się w tłumie. Dzięki głośnym dźwiękom telefonu z pewnością usłyszą alarm, a napisanie sms’a nie będzie dla nich problemem za sprawą wygodnych przycisków i dużego wyświetlacza. Niektóre modele posiadają także wbudowany specjalny klawisz „SOS”, który dzwoni bezpośrednio na telefon ratunkowy! Miejmy na celu bezpieczeństwo naszych najbliższych!

Wasze zdrowie!

Te słowa możemy wypowiedzieć nie tylko przy wspólnym toaście, ale także obdarowując babcię i dziadka przydatnym sprzętem do kontrolowania ich stanu zdrowia. Taka profilaktyka, jak codzienny pomiar ciśnienia, pomoże seniorom w przedwczesnym diagnozowaniu problemów z sercem! Nowoczesne glukometry nie tylko sprawdzą poziom cukru we krwi, ale również cholesterolu czy trójglicerydów! Po co biegać po szpitalach, skoro można wziąć zdrowie we własne ręce! Niech wypełnią się słowa piosenki i dziadkowie „sto lat żyją nam”!

Ulga dla stóp

Niektórym wizyta u masażysty może kojarzyć się z drogim i luksusowym zabiegiem. A gdyby tak móc na co dzień rozkoszować się masażem stóp i na dodatek nie zapłacić za to ani złotówki! Zafunduj odrobinę relaksu swoim dziadkom w postaci masażera do stóp. To niepozorne urządzenie ukoi ból po męczącym dniu oraz wspomoże krążenie w całym organizmie! Stymulacja wybranych punktów łagodzi wiele schorzeń i dolegliwości takich jak reumatyzm, a nawet bezsenność! Po takim masażu już nikt nie wstanie z łóżka lewą nogą! (sięgnij po produkty do pielęgnacji stóp na Allmart.pl)

Biblioteka w kieszeni

Wydanie kieszonkowe książek już dawno straciło na swojej popularności. Zresztą mało kto ma na tyle dobry wzrok, by zrozumieć sens z miniaturowej czcionki. Jak zatem umilić czas seniorom podczas jazdy autobusem lub w długiej kolejce do lekarza? Czytnik e-booków to coś dla nich! Zapewnia w zasięgu ręki cały katalog naszych ulubionych pozycji literackich, a dodatkowo jest lekki i poręczny! W każdym momencie można na nim powiększyć tekst, przez co czytanie staje się prawdziwą przyjemnością!

Takimi prezentami pozytywnie zaskoczysz każdego seniora, pomagając mu utrzymać zdrowie i dobrą kondycję przez długie lata. Zrezygnuj z oklepanych upominków na rzecz praktycznego sprzętu. Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka zapadnie im głęboko w pamięci, a podarunki z pewnością nie trafią na dno szafy! Wszystkiego dobrego!

Michalina Gustyn

Redaktor LivingNatural.pl

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl