skip to Main Content

Walentynkowe love, czyli pomysły jak spędzić ten wyjątkowy dzień!

Walentynkowe Love

Walentynki tuż tuż, a pomysłu dalej brak? Może kino i później romantyczna kolacja jak co roku? Nie…to zbyt oklepane. Potrzebujesz oryginalnego prezentu, który zapadnie w Waszej pamięci na długo i na nowo rozpali miłość! Prezent w formie wspólnie spędzonego czasu na pewno zaowocuje i nie zakurzy się na półce!

Nie tak dawno sklepy zasypywały nas migoczącymi światełkami, bombkami oraz choinkami. Teraz czas na czerwień i róż! Walentynki – czyli święto znane już od czasów starożytności, kiedy to obdarzano kobiety miłosnymi liścikami. Jednak jeśli wasz związek to już nie tylko wyznawanie miłości na kartkach walentynkowych, warto postawić na coś wyjątkowego. Jak zatem spędzić Walentynki tak, by nie zawiało nudą?

Weekend w termach

Pomimo, że w tym roku Walentynki wypadają w środę, warto będzie poczekać parę dni na rozgrzewający, kilkudniowy wyjazd do basenów termalnych. Góry, ciepła kąpiel i Wy tylko we dwoje! Dodatkowo takie zdrowotne seanse pomogą ci pokonać bezsenność, stany depresyjne, czy codzienny stres – nie będzie zatem mowy o sprzeczce, czy cichych dniach ☺. To doskonała okazja na prawdziwy relaks, który możesz dzielić wraz ze swoim partnerem. Masaż? Nie ma problemu! Wiele ośrodków oferuje także zabiegi odnowy biologicznej jak właśnie masaże, peelingi, czy jogę!

Wsiąść do pociągu byle jakiego

A może by tak spędzić Walentynki w mieście miłości? Paryż, Wenecja, Mediolan – przecież to za daleko! Spokojnie, wcale nie musisz wyjeżdżać za granicę, by przeżyć wspaniałą podróż do romantycznych miejsc. Doskonałym przykładem Polskiego zakątku dla zakochanych jest Chełmno! To właśnie tam po raz pierwszy obchodzono Walentynki, ze względu na posiadanie relikwii patrona dnia zakochanych. Jak co roku w okolicach 14 lutego w Chełmnie są organizowane huczne obchody tego święta – płonące lampiony w kształcie serca, jarmark prezentów i wiele innych atrakcji, które urozmaicą też ważny dzień! Również takie miasta jak Kraków, Wrocław, czy Kazimierz dolny oferują szereg romantycznych zakątów. Zresztą nie ważne gdzie, ważne z kim! Możesz obudzić swoją drugą połówkę o samym świcie i wyjechać bez konkretnego planu – to dopiero dreszczyk emocji!

Poznajcie siebie

Nieważne, czy znacie się dopiero miesiąc, czy jesteście w długoletnim związku. Walentynki do doskonała okazja na szczerą rozmowę o waszej relacji. Stwórzcie dla siebie nawzajem oryginalny i niebanalny prezent. Niech każde z was przyniesie na karteczkach pytania do drugiej osoby – mogą dotyczyć waszej miłości, wspólnych planów, rozterek. W ten sposób jasno określicie swoje cele, a może i poznacie się na nowo! Na co dzień nie pamiętamy o poruszaniu takich wartościowych tematów, a dzięki nim nuda nigdy nie wkradnie się do związku!

Zapomnij o nudnym spędzeniu Walentynek w restauracji lub kinie. Zabierz swoją drugą połówkę na relaksującą kąpiel, na szaloną podróż dla zakochanych lub zorganizuj wieczór, podczas którego będziecie mieć okazję na szczere wyznanie uczuć i odpowiedzenie na nurtujące pytania! W końcu Walentynki to nie tylko czekoladki i kwiaty, ale właśnie czas spędzony tylko we dwoje. 

A jeżeli szukasz czekoladek, znajdziesz je na Allmart.pl ☺

Michalina Gustyn

Redaktor LivingNatural.pl

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl