skip to Main Content

Dlaczego probiotyki ProbioBALANCE działają skutecznie?

ProBioBalance Satretr 14 09 2018

Dlaczego probiotyki ProbioBALANCE działają skutecznie?

  • Zamiast liofilizatów zastosowano mikrokapsułkowanie, które znacznie poprawia docieranie bakterii do jelit (nawet 4-5 razy więcej bakterii dostanie się do jelit, zanim zostaną rozpuszczone w żołądku).
  • Oznaczenie: lactobacillus rhamnosus GG – symbol GG w tym wypadku oznacza konkretny, przebadany szczep o udokumentowanym naukowo działaniu.
  • Są przechowywane w specjalnym, fioletowym szkle, które chroni je przed promieniami słońca.
  • Zawierają specjalny prebiotyk (rodzaj błonnika) – Fibregum™ Bio Law, który chroni bakterie przed „aktywacją” już w opakowaniu (dzięki temu w produktach przez cały okres przydatności rzeczywiście znajduje się tyle bakterii, co podane jest na etykiecie).
  • dedykowane konkretnym grupom odbiorców i ściśle pod tym względem dopasowane.

To jednak nie wszystko… Więcej o probiotykach ProbioBALANCE znajduje się tutaj: https://aliness.pl/pl/c/ProbioBalance/22

Najbardziej zaawansowane technologicznie PRObiotyki na światowym rynku – wyprodukowane w Polsce!

  1. DZIESIĘĆ produktów dedykowanych dla różnych grup odbiorców: dla dzieci, dla kobiet, dla mężczyzn, dla sportowców, a także dobrane wg innych kryteriów.
  2. Wzbogacone innowacyjnym PREbiotykiem – złożonym polisachadrynem Fibregum™ Bio Law, charakteryzującym się niską aktywnością wodną.
  3. Zastosowana technologia MIKROENCAPULACJI zapewnia podwójną warstwę lipidową, otaczającą komórkę bakteryjną, co daje w efekcie prawie 100% przeżywalności bakterii po przejściu przez żołądek i dwunastnicę.
  4. Opakowania z FIOLETOWEGO szkła, zapewniające maksymalną ochronę przed światłem słonecznym. Zapamiętaj ten dzień, bo od teraz fioletowe opakowania będziesz widywać coraz częściej!
  5. Produkty ProbioBALANCE wkraczają właśnie do sprzedaży, by całkowicie zrewolucjonizować Twoje pojęcie o PRObiotykach, a przede wszystkim, by chronić i wspomagać Twoje jelita.

 

Wypatruj fioletowych opakowań!

 

 

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl