skip to Main Content

Cienie pod oczami to nie tylko niewyspanie …

Fotolia 50925435 Sincepodoczami

fot.: Fotolia

Nieładne, ciemnoszare lub nawet czarne obwódki pod oczami mogą być wynikiem zbytniej nerwowości, braku snu, nieodpowiedniego odżywiania się, wyczerpania lub też oznaką choroby.

 

Kilka sposobów na zlikwidowanie sińców pod oczami

  • zaleca się większą ilość snu i wypoczynku
  • posiłki bogate w witaminy
  • stosowanie kremów, które w swoim składzie zawierają arnikę, wyciągi z kwiatów i nasion kasztanowca zwyczajnego lub liści miłorzębu japońskiego.

Z domowych sposobów zaleca się: 

  • codzienne picie soku z cytryny i miodem rozpuszczonej w szklance wody,
  • spacery na świeżym powietrzu
  • kompresy z czarnej herbaty

Jeśli nie występują zaburzenia chorobowe, to wystarczy krótki czas poświęcony na regenerację psychofizyczną i terapie polegającą na stosowaniu preparatów zawierających wyciągi z przywrotnika, bluszczu i skrzypu (zioła te napinają, wygładzają i oczyszczają skórę, zmniejszając nadmiar tłuszczu w tkance łącznej), by zlikwidować tę dolegliwość.

Jeśli podsinione oczy nie są spowodowane chorobą to wystarczy krótki czas poświęcony na regenerację psychofizyczną i higienę polegającą na stosowaniu preparatów zawierających wyciągi z przywrotnika, bluszczu i skrzypu (zioła te napinają, wygładzają i oczyszczają skórę, zmniejszając nadmiar tłuszczu w tkance łącznej), by zlikwidować tę dolegliwość.

 

Redakcja LivingNatural.pl 

 

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl