skip to Main Content

100% naturalna i piękna twarz bez botoksu, osocza i kwasu hialuronowego!

Portrait 3043809 640

Niwelowanie zmarszczek, odnowa skóry i większa pewność siebie? I to wszystko w zasięgu twojej ręki, dodatkowo oparte o naturalne kosmetyki? Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonaj się, co marka Mary Rose wraz z salonami Azuzo Cosmetics, przygotowała z myślą o Tobie!

Nowy wymiar zagęszczania naskórka

Zagęszczanie naskórka to zestaw czynności niezbędnych do wizualnego przeciwdziałania wiotczeniu skóry, a salony Azuzo Cosmetics to jedno z nielicznych miejsc, w których możesz je przeprowadzić! Wyobraź sobie jak szereg specjalistów koncentruje się tylko na odnowie twojej skóry i robi wszystko, byś po wizycie poczuła się naprawdę wyjątkowo. Na czym polega fenomen kosmetyków Mary Rose, wykorzystany w zagęszczaniu naskórka? Tradycja mówiła nam, że utrzymanie młodej skóry definiowało się poprzez zapobieganie biologicznym uszkodzeniom, zapominając o mocnym wpływie mechanicznych aspektów! Grawitacja, mimika ciała, coraz większy ciężar życia – to wszystko negatywnie oddziałuje na strukturę naszej skóry. Istnieje jednak pewien sposób, dzięki któremu jesteś w stanie temu zapobiec.

Jak wygląda zagęszczanie?

Efekty są rewelacyjne, ale jak zabieg przedstawia się w praktyce? Na początek klient wchodzi w Fazę Poznawczą, gdzie Tutor odczytuje kształt ciała oraz ocenia wszelkie asymetrie. Dzięki temu od razu wie, gdzie skóra ma tendencje do wiotczenia i może od razu przystąpić do Fazy Operacyjnej, która podzielona na poszczególne etapy, doskonale wpasowuje się w potrzeby każdego klienta. Rozgrzewając skórę na ciele za pomocą specjalnych ruchów rozciągających oraz zmiękczających, zabieg zagęszczania niweluje asymetrię ciała, co przekłada się na lepsza nawadnianie tkanek i widoczne, dugotrwałe korzyści! Trzecia, Końcowa Faza, jeszcze bardziej wzmacnia efekty. Klient może się zrelaksować, a Tutor ocenia wyniki i propouje program pielęgnacji domowej, który pozwoli je utrzymać. Po takim zbiegu każda kobieta poczuję się zadbana i młodsza o parę lat!

Certyfikat Vegan OK – do czego zobowiązuje?

Marka Mary Rose w swoich innowacyjnych kosmetykach zadbała także o kwestię ochrony środowiska. Wszystkie produkty oznaczone certyfikatem Vegan OK muszą spełniać konkretne wymagania – jakie? Nie mogą zawierać żadnych składników pochodzenia zwierzęcego jak i odzwierzęcego, nie mogą być testowane na zwierzętach oraz pochodzą z upraw roślin niemodyfikowanych genetycznie. Efekty połączone z naturalnymi kosmetykami? To jest to! Luksus płynie z natury!

Poznaj wszystkie kosmetyki Mary Rose na www.azuzo.pl

Zapraszamy do naszego ShowRoom na zabiegi ! www.salon.azuzo.pl

Redakcja LivingNatural.pl 

This Post Has One Comment
  1. Popieram naturalne sposoby regeneracji naskórka ; ) Tak dobrze wpływają i działają cuda.

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl