skip to Main Content

100% naturalna i piękna twarz bez botoksu, osocza i kwasu hialuronowego!

Portrait 3043809 640

Niwelowanie zmarszczek, odnowa skóry i większa pewność siebie? I to wszystko w zasięgu twojej ręki, dodatkowo oparte o naturalne kosmetyki? Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonaj się, co marka Mary Rose wraz z salonami Azuzo Cosmetics, przygotowała z myślą o Tobie!

Nowy wymiar zagęszczania naskórka

Zagęszczanie naskórka to zestaw czynności niezbędnych do wizualnego przeciwdziałania wiotczeniu skóry, a salony Azuzo Cosmetics to jedno z nielicznych miejsc, w których możesz je przeprowadzić! Wyobraź sobie jak szereg specjalistów koncentruje się tylko na odnowie twojej skóry i robi wszystko, byś po wizycie poczuła się naprawdę wyjątkowo. Na czym polega fenomen kosmetyków Mary Rose, wykorzystany w zagęszczaniu naskórka? Tradycja mówiła nam, że utrzymanie młodej skóry definiowało się poprzez zapobieganie biologicznym uszkodzeniom, zapominając o mocnym wpływie mechanicznych aspektów! Grawitacja, mimika ciała, coraz większy ciężar życia – to wszystko negatywnie oddziałuje na strukturę naszej skóry. Istnieje jednak pewien sposób, dzięki któremu jesteś w stanie temu zapobiec.

Jak wygląda zagęszczanie?

Efekty są rewelacyjne, ale jak zabieg przedstawia się w praktyce? Na początek klient wchodzi w Fazę Poznawczą, gdzie Tutor odczytuje kształt ciała oraz ocenia wszelkie asymetrie. Dzięki temu od razu wie, gdzie skóra ma tendencje do wiotczenia i może od razu przystąpić do Fazy Operacyjnej, która podzielona na poszczególne etapy, doskonale wpasowuje się w potrzeby każdego klienta. Rozgrzewając skórę na ciele za pomocą specjalnych ruchów rozciągających oraz zmiękczających, zabieg zagęszczania niweluje asymetrię ciała, co przekłada się na lepsza nawadnianie tkanek i widoczne, dugotrwałe korzyści! Trzecia, Końcowa Faza, jeszcze bardziej wzmacnia efekty. Klient może się zrelaksować, a Tutor ocenia wyniki i propouje program pielęgnacji domowej, który pozwoli je utrzymać. Po takim zbiegu każda kobieta poczuję się zadbana i młodsza o parę lat!

Certyfikat Vegan OK – do czego zobowiązuje?

Marka Mary Rose w swoich innowacyjnych kosmetykach zadbała także o kwestię ochrony środowiska. Wszystkie produkty oznaczone certyfikatem Vegan OK muszą spełniać konkretne wymagania – jakie? Nie mogą zawierać żadnych składników pochodzenia zwierzęcego jak i odzwierzęcego, nie mogą być testowane na zwierzętach oraz pochodzą z upraw roślin niemodyfikowanych genetycznie. Efekty połączone z naturalnymi kosmetykami? To jest to! Luksus płynie z natury!

Poznaj wszystkie kosmetyki Mary Rose na www.azuzo.pl

Zapraszamy do naszego ShowRoom na zabiegi ! www.salon.azuzo.pl

Redakcja LivingNatural.pl 

This Post Has One Comment
  1. Popieram naturalne sposoby regeneracji naskórka ; ) Tak dobrze wpływają i działają cuda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WordPress spam zablokowany CleanTalk.
Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl