skip to Main Content

Kamila Szczawińska poprowadziła warsztaty nad morzem w Kołobrzegu!

Warsztaty Nad Morzem

Gorące słońce, szum morza, złocisty piasek i nietuzinkowe warsztaty z przygotowywania koktajli kawowych dla każdego. W ramach akcji „Lato z Family” poprowadziła je Kamila Szczawińska, topmodelka i założycielka bloga o zdrowym trybie życia.

Założenie akcji „Lato z Family” jest proste: zero nudy na plaży, ma być rodzinnie i aktywnie, z aromatem ulubionej kawy i chwilą dla siebie. Pierwszą gwiazdą, która pojawiła się na plaży i ściągnęła tłumy słuchaczy, była Krystyna Czubówna. Znana lektorka czytała bajki Michała Zawadki, autora bestsellerowych książek.

Kolejną atrakcją zorganizowaną w ramach „Lata z Family” były  warsztaty z przygotowywania koktajli kawowych. Odbyły się w sobotę, 8 lipca, na plaży w Kołobrzegu. W roli prowadzącej – Kamila Szczawińska, dietetyczka, blogerka kulinarna, od 15 lat polska topmodelka, której urodą zainteresowały się najbardziej prestiżowe domy mody na świecie, jak Gucci czy Versace. Dziś rzadziej pojawia się na wybiegach, a więcej czasu poświęca rodzinie – z mężem od ponad dekady tworzy udany związek, mają dwójkę dzieci, Julka i Kalinkę.

  • Uwielbiam lody kawowe, ciasta, torty i koktajle na bazie kawy. Przepisy zwykle tworzę sama, choć inspiracje i pomysły na różne kawowe specjały czerpię z programów kulinarnych, blogów i podróży. Dla plażowiczów przygotowałam kilka przepisów – było coś dla małych i dużych – opowiada  Kamila. Plażowicze chętnie wchodzili w interakcję z prowadzącą warsztaty i próbowali wyśmienitych koktajli oraz pomagali w ich przygotowaniu.

„Lato z Family” to element „Projektu Plaża”, w ramach którego w tym roku powstają na plażach specjalne strefy. Najwięcej rodzinnych atrakcji przewidziano w strefach Tchibo Family, które pojawią się w pięciu nadmorskich miastach i w Olsztynie, nad jeziorem Ukiel. Każda strefa będzie miała powierzchnię 400 m kw. i podzielona zostanie na część kawiarnianą, plażową (z leżakami) oraz miniprzedszkole – z grami i zabawami dla dzieci.  Rodzice znajdą tu upragnioną chwilę dla siebie, gdy ich pociechy pod okiem animatorów będą aktywnie spędzać czas na plaży. Będzie słonecznie i rodzinnie!

Wkrótce dowiecie się, jakie gwiazdy pojawią się w kolejnych miastach:

• Kołobrzeg (1-9 lipca)

• Świnoujście (15-23 lipca)

• Darłówko (28-30 lipca)

• Łeba (4-6 sierpnia)

• Władysławowo (11-13 sierpnia)

• Olsztyn (18-20 sierpnia)

 

KONTAKT PR:

Anna Milewska

M-int PR

tel.: +48 502 501 992

e-mail: ania.milewska@m-int.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WordPress spam zablokowany CleanTalk.
Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl