skip to Main Content

„Kocham to miasto – Miasto roku 2016”

LogotypKochamToMiasto

Badano już jakość życia w polskich miastach. Mieszkańców pytano wtedy o ich zadowolenie oraz zamożność. A uczucia? Ciekawe, ilu Polaków może powiedzieć Kocham to Miasto?

Firma HRS postanowiła sprawdzić, które miasto budzi najcieplejsze uczucia i przyznać mu tytuł Miasta Roku 2016. Pojedynek właśnie się rozpoczyna.

Kojący spokój, ulubione trasy rowerowe, a może bliskość przyrody? Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogą przedstawić najciekawsze walory swoich miejscowości. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich, którzy… kochają to miasto!

W konkursie biorą udział wybrane miejscowości o wielkości od 50 000 do 100 000 mieszkańców. Na wybrane przez siebie miasto można głosować codziennie na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/

Swój wybór warto uzasadnić – na autorów najciekawszych komentarzy czekają atrakcyjne nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax oraz 3 bony podarunkowe do sieci Empik o wartości 100 zł. Co wygrywa miasto? Oprócz tytułu Miasto Roku 2016 zyskuje wsparcie HRS w promocji w sieci.

Dzięki plebiscytowi więcej osób może odkryć urok polskich miast i poznać atrakcje turystyczne różnych regionów – o których niekoniecznie dowiedzą się z przewodników.

Przebieg głosowania warto śledzić na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/ oraz na profilach społecznościowych HRS.

Do kogo trafi tytuł Miasta Roku 2016? Wszystko w Waszych rękach ….

 

 

Artykuł sponsorowany 

Redakcja LivingNatural.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WordPress spam zablokowany CleanTalk.
Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl