skip to Main Content

„Kocham to miasto – Miasto roku 2016”

LogotypKochamToMiasto

Badano już jakość życia w polskich miastach. Mieszkańców pytano wtedy o ich zadowolenie oraz zamożność. A uczucia? Ciekawe, ilu Polaków może powiedzieć Kocham to Miasto?

Firma HRS postanowiła sprawdzić, które miasto budzi najcieplejsze uczucia i przyznać mu tytuł Miasta Roku 2016. Pojedynek właśnie się rozpoczyna.

Kojący spokój, ulubione trasy rowerowe, a może bliskość przyrody? Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogą przedstawić najciekawsze walory swoich miejscowości. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich, którzy… kochają to miasto!

W konkursie biorą udział wybrane miejscowości o wielkości od 50 000 do 100 000 mieszkańców. Na wybrane przez siebie miasto można głosować codziennie na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/

Swój wybór warto uzasadnić – na autorów najciekawszych komentarzy czekają atrakcyjne nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax oraz 3 bony podarunkowe do sieci Empik o wartości 100 zł. Co wygrywa miasto? Oprócz tytułu Miasto Roku 2016 zyskuje wsparcie HRS w promocji w sieci.

Dzięki plebiscytowi więcej osób może odkryć urok polskich miast i poznać atrakcje turystyczne różnych regionów – o których niekoniecznie dowiedzą się z przewodników.

Przebieg głosowania warto śledzić na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/ oraz na profilach społecznościowych HRS.

Do kogo trafi tytuł Miasta Roku 2016? Wszystko w Waszych rękach ….

 

 

Artykuł sponsorowany 

Redakcja LivingNatural.pl

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl