skip to Main Content

ECOTIME !Czas na ekologię w Targach Kielce

EcoTime Baner

Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime to ważny punkt w kalendarzu dla wszystkich, którzy działają w branży produktów ekologicznych w naszym kraju.

 

Podczas wystawy, która odbędzie się 8-9.04.2017 w Targach Kielce, będzie można zapoznać się z aktualną ofertą ekologicznych gospodarstw, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności ekologicznej i ekoproduktów.

Mamy przyjemność poinformować, że LivingNatural.pl i Allmart.pl objął Patronat medialny na Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime

 

W gronie wystawców obecne będą zarówno firmy dobrze rozpoznawalne na polskim rynku eko jak i przedsiębiorcy dopiero debiutujący ze swoją ofertą.

Program targów będzie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających konsumentach. Jan Czaja ze stowarzyszenia GRUPA ODROLNIKA opowie o „Sprzedaży bezpośredniej żywności wysokiej jakości przez rolników”. Natomiast Pani Karolina Liberka New Business Deputy Director z Agencji Feno wygłosi prelekcję na temat „Trendów konsumenckich 2017! Co powinieneś zamówić na półki swojego sklepu.”

Gościem specjalnym targów EcoTime 2017 będzie Pani Dr n.med. Danuta Myłek, specjalista ALERGOLOGII I DERMATOLOGII. Doktor Myłek jest ekspertem w specjalistycznym magazynie dla alergików „HIPOALERGICZNI” oraz w programie zdrowotnym „Naturalnie” red. Agnieszki Cegielskiej w Dzień Dobry TVN. Podczas swojego niedzielnego wystąpienia uczestnikom targów EcoTime opowie jak „Zapobiegać powstawaniu i wspomagać leczenie nowotworów złośliwych”.

„Hipoalergiczna ściema” czyli jak zapobiegać alergiom to temat wystąpienia naszego kolejnego eksperta – Pani Żanety Geltz. Redaktor naczelna magazynu Hipoalergiczni przeprowadziła ponad tysiąc wywiadów ze specjalistami, naukowcami, ludźmi ze świata medycyny i certyfikacji. Bierze pod lupę etykiety produktów i niewiele z nich przechodzi przez ucho igielne kryteriów bezpieczeństwa dla alergików, dzieci i świadomych konsumentów.

Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 9 kwietnia 2017 roku!

 

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl