skip to Main Content

Beckers w innowacyjnym ekologicznym opakowaniu!

Beckers W Innowacyjnym Ekologicznym Opakowaniu!

Beckers Designer White to wodorozcieńczalna farba, która zapewnia efektowne wykończenie ścian i jest przy tym bezpieczna dla zdrowia i środowiska.

 

Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz spełnia rygorystyczne europejskie normy dotyczące emisji lotnych związków organicznych. Teraz produkt dostępny jest również w ekologicznym opakowaniu – brainy-pack.

Najnowsze opakowanie brainy-pack to połączenie ekologii i ekonomii. Jest ono przyjazne dla środowiska do jego produkcji wykorzystuje się mniej energii i zużywa się mniej plastiku. Puste opakowania można efektywnie transportować, co pozwala na obniżenie emisji CO2.

Zużyte z kolei zajmują mniej miejsca, co ułatwia ich utylizację i zmniejsza koszty usuwania odpadów. Jednocześnie brainy-pack jest wygodny w użyciu. Posiada ergonomiczny uchwyt, przez co nie stwarza problemów przy przenoszeniu, a do tego bez trudu otwiera się go i zamyka. Co istotne, umożliwia też wykorzystanie farby praktycznie do ostatniej kropli. Opakowanie posiada certyfikat Myclimate, przyznawany produktom, które w procesie powstawania spełniają określone normy emisji CO2.

Marka Beckers bardzo wysoko ceni sobie ekologię i bezpieczeństwo stosowania. Stąd też w naszej ofercie farby stworzone na bazie ekologicznych receptur, które łączą dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Teraz, z myślą o ochronie środowiska, a jednocześnie wygodzie klientów, idziemy krok dalej i dla jednej z wybranych linii farb wprowadzamy innowacyjne opakowanie – mówi Aneta Stopa, brand manager marki Beckers.

***

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych akrylowych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl

 

Artykuł sponsorowany 

Redakcja LivingNatural.pl

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl