skip to Main Content
+48-882-193-164 office@livingnatural.pl

Beckers w innowacyjnym ekologicznym opakowaniu!

Beckers W Innowacyjnym Ekologicznym Opakowaniu!

Beckers Designer White to wodorozcieńczalna farba, która zapewnia efektowne wykończenie ścian i jest przy tym bezpieczna dla zdrowia i środowiska.

 

Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz spełnia rygorystyczne europejskie normy dotyczące emisji lotnych związków organicznych. Teraz produkt dostępny jest również w ekologicznym opakowaniu – brainy-pack.

Najnowsze opakowanie brainy-pack to połączenie ekologii i ekonomii. Jest ono przyjazne dla środowiska do jego produkcji wykorzystuje się mniej energii i zużywa się mniej plastiku. Puste opakowania można efektywnie transportować, co pozwala na obniżenie emisji CO2.

Zużyte z kolei zajmują mniej miejsca, co ułatwia ich utylizację i zmniejsza koszty usuwania odpadów. Jednocześnie brainy-pack jest wygodny w użyciu. Posiada ergonomiczny uchwyt, przez co nie stwarza problemów przy przenoszeniu, a do tego bez trudu otwiera się go i zamyka. Co istotne, umożliwia też wykorzystanie farby praktycznie do ostatniej kropli. Opakowanie posiada certyfikat Myclimate, przyznawany produktom, które w procesie powstawania spełniają określone normy emisji CO2.

Marka Beckers bardzo wysoko ceni sobie ekologię i bezpieczeństwo stosowania. Stąd też w naszej ofercie farby stworzone na bazie ekologicznych receptur, które łączą dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Teraz, z myślą o ochronie środowiska, a jednocześnie wygodzie klientów, idziemy krok dalej i dla jednej z wybranych linii farb wprowadzamy innowacyjne opakowanie – mówi Aneta Stopa, brand manager marki Beckers.

***

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych akrylowych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl

 

Artykuł sponsorowany 

Redakcja LivingNatural.pl

Ocena czytelników
[Total: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WordPress spam zablokowany CleanTalk.
Back To Top
Search