skip to Main Content

Candy rusza z promocją i daje 3 razy więcej!

Candy Rusza Z Promocja

Candy rusza z promocją i daje 3 razy więcej! 10 000 na remont kuchni, 100 bonów i nawet 500 złotych gwarantowanego zwrotu za zakupy.

Lodówki, chłodziarki do wina, piekarniki, płyty, okapy, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, pralki, pralkosuszarki – aż 80 produktów zostało objętych wielką promocją „Candy daje 3 razy więcej”. Kup sprzęt pod zabudowę, zarejestruj swój zakup na stronie i odbierz nawet 500 złotych zwrotu za zakupy. Weź również udział w konkursie, dzięki któremu możesz spełnić swoje marzenie o nowej kuchni.

Ci, którzy zdecydują się na zakup jednego z 80 produktów objętych promocją, mają szansę otrzymać nawet 500 złotych zwrotu za zakupy. Ale to nie wszystko…

Candy daje 3 razy więcej…

Oprócz odebrania gwarantowanego zwrotu można wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym nagrodę główną stanowi 10 000 złotych na remont kuchni. Co tydzień na zwycięzców czeka również10 bonów Zalando o wartości 150 złotych. Aby wziąć udział w konkursie, należy dokończyć zdanie: Wolny wieczór we włoskim stylu spędzę…. Promocja potrwa do końca sierpnia 2017 roku i jest dostępna na: www.promocja.candy.pl/zabudowa/

Inteligentny dom z Candy – sprawdź, co zyskujesz

Elegancja, przestronność, nowoczesność – te słowa najlepiej charakteryzują sprzęty do zabudowy Candy. Takie rozwiązanie architektoniczne ma wiele zalet: ujednolicona aranżacja kuchni, ustawna i optycznie powiększona przestrzeń, spójne wnętrze w otwartej strefie dziennej oraz – co ważne – ułatwione sprzątanie.

Prezentujemy kilka sprzętów objętych promocją oraz ich wyjątkowe funkcje, dzięki którym codzienne obowiązki staną się prostsze.

Pralkosuszarka Candy (CBWDS8514TH)

Energooszczędna pralkosuszarka nie zajmie więcej miejsca niż typowa pralka.

 • Personalizowane programy – wybierz parametry programu, obroty wirowania, poziom zabrudzenia tkanin i dostosuj program do swoich potrzeb. Wystarczy zapisać aplikację w telefonie i korzystać w dowolnej chwili, bez konieczności ustawiania parametrów za każdym razem.
 • Certyfikat Woolmark – oznacza, że pralko-suszarka jest dostosowana do prania najdelikatniejszych tkanin. Sprzęt ma również program „Wełna”, po którego wybraniu urządzenie samo dopasowuje ilość wody, temperaturę i siłę wirowania, aby ubrania nie uległy żadnemu uszkodzeniu.
 • Programy szybkie – szybkie odświeżenie możliwe w 14, 30 minut lub 44 minuty.
 • Funkcja Wi-Fi–dzięki tej opcji możesz komunikować się z urządzeniem za pomocą tabletu lub smartfonu i zyskasz dwie dodatkowe opcje.
 • Odświeżanie – ta funkcja zadba o świeżość prania  do czasu, aż zostanie wyjęte z urządzenia.
 • Inteligentny przewodnik – ułatwi wybór najlepszego cyklu prania i suszenia.
 • Program prania ubrań dziecięcych – pomoże wyprać mocno zabrudzone ubrania, a także rozprawić się z roztoczami i bakteriami. Dzięki opcji „Higiena+” urządzenie przez cały cykl utrzymuje temperaturę 60°C.

Zmywarka Candy (CDIM6766)

To model dla najbardziej wymagających, którzy pragną dostosować sprzęt do swoich potrzeb.

 • Duża pojemność – w standardowym rozmiarze 60 cm szerokości zmywarka oferuje pojemność aż 16 kompletów naczyń. Żadna inna zmywarka na rynku nie gwarantuje takiej pojemności. Osiągnięto to dzięki opatentowanym przez Candy specjalnie zaprojektowanym drzwiczkom zmywarki, które pozwoliły na zwiększenie rozmiaru koszy.
 • Duży kosz i elastyczność załadunku – dolny kosz XXL i składane stojaki pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń zmywarki. Dzięki nowatorskiej konstrukcji w zmywarce mieszczą się różnej wielkości naczynia, duże talerze i półmiski aż do 34,5 cm średnicy. Co ważne, regulacja górnego kosza oraz możliwość złożenia dolnego kosza pozwalają na łatwiejsze mycie garnków i patelni.
 • Smart sensor – zmywarka automatycznie i na bieżąco dostosowuje cykl zmywania, optymalną temperaturę i czas zmywania do rodzaju zabrudzeń.
 • Cicha praca – możesz zmywać nawet w nocy dzięki bezszczotkowemu silnikowi i specjalnemu programowi nocnemu (40 dBA).

Piekarnik Candy (FCXE818XWIFI)

Piekarnik Candy to specjalista od wielkich uczt. Dzięki pojemności nawet 78l oraz 5 poziomom pieczenia w tym urządzeniu przyrządzisz wszystko.

 • Funkcja Wi-Fi i aplikacja SimplyFi – za pomocą smartfona możesz sterować piekarnikiem z dowolnego miejsca, co pozwoli swobodnie korzystać z zalet technologii SmartTouch. Piekarnik poinformuje Cię np. o tym, kiedy skończy się pieczenie.
 • Inteligentny monitoring – piekarnik sam powiadomi Cię o konieczności czyszczenia lub włączenia programu diagnozującego stan głównych komponentów urządzenia.
 • Chef Panel – system cyrkulacji gorącego powietrza gwarantuje równomierne efekty pieczenia.
 • Podwójny system czyszczenia – dzięki czyszczeniu pyrolizą (rozgrzewanie wnętrza do 500°C) oraz parą wodną można łatwo wyczyścić piekarnik bez użycia detergentów.

Chłodziarko-zamrażarka Candy (CKBBF182)

Lodówka Candy sprawia, że zakupy możesz robić rzadziej, bez obawy o utratę najlepszych właściwości jedzenia.

 • System No Frost – zmniejsza wilgotność w komorze zamrażalnika – koniec z potrzebą okresowego rozmrażania!
 • System wentylacji – jednolity rozkład temperatury na różnych poziomach zwiększa skuteczność chłodzenia i zapewnia odpowiedni poziom wilgotności.
 • Beauty Box – to specjalnie zaprojektowane pojemniki na kosmetyki i inne drobiazgi wymagające przechowywania w niskich temperaturach.

Okap od Candy (CMB97SLXWIFI)

W przestrzeniach, w których salon łączy się bezpośrednio z kuchnią, okap odgrywa bardzo ważną rolę.

 • Funkcja Wi-Fi i aplikacja SimplyFi – przy pomocy smartfona lub tabletu łatwo sterować urządzeniem z każdego miejsca. Dzięki monitoringowi stanu urządzenia natychmiast otrzymujemy powiadomienie, jeśli urządzenie wyczuje dym w pomieszczeniu. Dodatkowo można zdalnie włączyć oświetlenie ledowe, aby wywołać wrażenie czyjejś obecności w domu.
 • Funkcja „Jakość powietrza” – to gwarancja czystego powietrza bez hałasu. Pracujący okap nie będzie przeszkadzał w pracy, oglądaniu ulubionego serialu czy rozmowach telefonicznych.
 • Oświetlenie LED – zapewni lepszej jakości oświetlenie podczas gotowania oraz niższe zużycie energii.

Płyta indukcyjna Candy (CFID36WIFI)

Innowacyjne płyty indukcyjne Adaptiva sprawią, że będziesz gotować tak, jak chcesz.

 • Maksymalna elastyczność – każde naczynie – owalne, małe, duże, kwadratowe – zmieści się na płytach Adaptiva. Elastyczną strefę można wykorzystać jako jedno duże pole lub dwa mniejsze. Strefa automatycznie wykrywa położenie naczynia i zachowuje odpowiednią moc.
 • Booster – pojedynczym dotknięciem zwiększamy moc do maksymalnego poziomu, skracając czas potrzebny do zagotowania wody. Oznacza to, że jednym ruchem aż czterokrotnie przyspieszamy gotowanie.
 • Funkcja Wi-Fi i aplikacja SimplyFi – skorzystaj z zalet połączenia z płytą dzięki swojemu smartfonowi lub tabletowi. Możesz uruchomić nagrzewanie, jeszcze zanim wejdziesz do domu, a gdy płyta osiągnie odpowiednią temperaturę, otrzymasz powiadomienie.
 • Blokada funkcji – wystarczy jedna chwila, aby zabezpieczyć panel sterowania przed przypadkowym uruchomieniem zwiększenia mocy czy grzania.

Promocja dostępna na: www.promocja.candy.pl/zabudowa/

Artykuł sponsorowany 

Redakcja LivingNatural.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WordPress spam zablokowany CleanTalk.
Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl