skip to Main Content

Skarby damskiej torebki!

Skarby Damskiej Torebki

Torebka kobiety jest  niemal przysłowiowym już miejscem, w którym możemy spodziewać się … niespodziewanego. Jak twierdzą mężczyźni – jest w niej bałagan. My twierdzimy, że jest w niej wszystko czego potrzebuje kobieta!

Zawartość kobiecej torby to zagadka, czasem nawet dla właścicielek

Panie potrafią nosić w nich naprawdę wiele rzeczy. Co współczesna kobieta ma w swojej torebce? Wyniki badań mówią, że w swojej torebce kobieta zawsze nosi portfel (93,8 proc.), klucze (88,2 proc.), chusteczki higieniczne (87,7 proc.) oraz coś do pisania (86,3 proc.). Ponad połowa Polek zawsze ma grzebień lub szczotkę do włosów i perfumy. Niemal połowa kobiet nosi ze sobą notes i krem do rąk, a ponad 40 proc. ma kosmetyczkę oraz kalendarz. Co trzecia kobieta w torebce nosi płyn lub chusteczki do rąk oraz wodę.

„Obecnie torebka damska nie jest już dodatkiem, pełni rolę tak samo ważną jak inne części garderoby: kartka, płaszcz czy kostium, jeśli nawet nie ważniejszą. Kreatorzy prześcigają się w materiałach, projektach czy deseniach. Bo dzisiaj torebka nie może być nudna, musi być wyrazista – i nie chodzi tylko o wielkość – chociaż ta osiąga obecnie rozmiar XXL, ważny jest szczegół – rzucający się w oczy kolor, faktura materiału, z którego jest wykonana. Fasony i rodzaje torebek zmieniają się tak często jak moda, raz na topie są małe, na długim pasku, innym razem z krótkimi rączkami, skórzane, zamszowe, lakierowane. Te eleganckie, klasyczne ze skóry najlepszej jakości nigdy się nie starzeją. Warto trzymać w szafie kilka egzemplarzy z minionych sezonów, bo z czasem moda powraca i okazuje się, że nie ma nic bardziej oryginalnego niż wieczorowa kreacja z torebką w stylu retro. Porządna torebka sprzed lat ma często niepowtarzalny styl i własną duszę”- pisze Agnieszka Olszewska-Czuma w artykule Torebka, dzieło sztuki czy praktyczny dodatek.

Torebka to nieodłączny atrybut każdej kobiety. Ze zwykłego dodatku awansowała do rangi fenomenu i obiektu pożądania. Sportowa albo klasyczna, mała czy duża, ekologiczna, a może skórkowa? Nie ważne, jaka jest. Ważne, co ma w środku! A każda damska torebka skrywa prawdziwe skarby.

Idealna torebka to prawdziwy skarb w damskiej garderobie. Mieści ona wszystko to, czego potrzebujemy w trakcie dnia oraz stanowi uzupełniający dodatek do naszej stylizacji.

Torebki Fabiola to idealny dodatek do każdej stylizacji i idealna torebka, w której zmieścisz wszystko!

Inspiracji szukajcie na www.torebki-fabiola.pl

Artykuł sponsorowany 

Redakcja LivingNatural.pl

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl