skip to Main Content

Gdzie znaleźć odzieżowe perełki?

Fashion 2766734 640

Wśród wielu ludzi panuje przekonanie, że ubrania pochodzące od światowej sławy projektantów są przywilejem osób z wyjątkowo grubymi portfelami. Są oni w ogromnym błędzie – markowe ubrania wcale nie muszą kosztować fortuny! Okazuje się, że można kupić je w naprawdę atrakcyjnych cenach, jeśli tylko mamy nosa do okazji. Poniżej podpowiadamy, gdzie ich szukać.

Lumpeksy

Kupowanie w sklepach z odzieżą używaną już dawno przestało być postrzegane jako coś wstydliwego. Dziś chętnie odwiedzają je nawet gwiazdy i ikony mody z pierwszych stron gazet! Nie dzieje się tak bez powodu – w second handach naprawdę można znaleźć wiele interesujących okazji. To nie mit, że można się tam natknąć na płaszcze wprost z domu mody Burberry czy torebki od Michaela Korsa. W lumpeksach kosztują one dosłownie grosze, a ich jakość jest najwyższa – zwykle nie widać na nich żadnych śladów używania. Wystarczy odrobina cierpliwości i samozaparcia, a na pewno uda Ci się znaleźć jakąś perełkę!

Komisy odzieżowe

Komisy odzieżowe różnią się tym od lumpeksów, że można znaleźć w nich praktycznie wyłącznie odzież pochodzącą od światowej sławy projektantów. W ekskluzywnych komisach znajdziesz ubrania projektu Versace czy Armaniego nawet o połowę tańsze niż normalnie. Nie musisz martwić się o jakość ubrań kupowanych w komisach – ich pracownicy dbają o to, aby ubrania wyglądały jak nowe – a w większości przypadków rzeczywiście takie są!

Internet

W Internecie można znaleźć praktycznie wszystko – zwłaszcza okazje cenowe! Zastanawiasz się, gdzie dokładnie powinnaś ich szukać? Po pierwsze – przeglądaj grupy na portalach społecznościowych, na których użytkownicy wymieniają się niepotrzebnymi ubraniami bądź oddają je całkowicie za darmo. Godne uwagi okazje możesz też znaleźć na portalach z ogłoszeniowych. Dobrym pomysłem będzie również sprawdzanie internetowych sklepów aukcyjnych, gdzie za niewielką cenę użytkownicy sprzedają nieużywaną odzież.

Wyprzedaże

Wszystkie sklepy co jakiś czas organizują promocje i wyprzedaże – te sprzedające markową odzież nie są wyjątkiem. Końcówki kolekcji, zmiany sezonów – to wszystko sprzyja sprzedaży ubrań za niższą cenę. Nie oznacza to wcale, że odzież jest wtedy gorsza. Jest po prostu… tańsza. Sprawdzaj regularnie strony internetowe sklepów, które Cię interesują, a żadna wyprzedaż Ci nie umknie.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że udowodniliśmy, że markowe ciuchy są tak naprawdę na wyciągnięcie ręki. Jeśli wciąż nie jesteś przekonana – śmiało, wyruszaj na łowy i sprawdź sama! Zacząć możesz od thetags.com, gdzie znajdziesz markowe ubrania przecenione nawet o 70%.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WordPress spam zablokowany CleanTalk.
Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl