skip to Main Content

Gdzie znaleźć odzieżowe perełki?

Fashion 2766734 640

Wśród wielu ludzi panuje przekonanie, że ubrania pochodzące od światowej sławy projektantów są przywilejem osób z wyjątkowo grubymi portfelami. Są oni w ogromnym błędzie – markowe ubrania wcale nie muszą kosztować fortuny! Okazuje się, że można kupić je w naprawdę atrakcyjnych cenach, jeśli tylko mamy nosa do okazji. Poniżej podpowiadamy, gdzie ich szukać.

Lumpeksy

Kupowanie w sklepach z odzieżą używaną już dawno przestało być postrzegane jako coś wstydliwego. Dziś chętnie odwiedzają je nawet gwiazdy i ikony mody z pierwszych stron gazet! Nie dzieje się tak bez powodu – w second handach naprawdę można znaleźć wiele interesujących okazji. To nie mit, że można się tam natknąć na płaszcze wprost z domu mody Burberry czy torebki od Michaela Korsa. W lumpeksach kosztują one dosłownie grosze, a ich jakość jest najwyższa – zwykle nie widać na nich żadnych śladów używania. Wystarczy odrobina cierpliwości i samozaparcia, a na pewno uda Ci się znaleźć jakąś perełkę!

Komisy odzieżowe

Komisy odzieżowe różnią się tym od lumpeksów, że można znaleźć w nich praktycznie wyłącznie odzież pochodzącą od światowej sławy projektantów. W ekskluzywnych komisach znajdziesz ubrania projektu Versace czy Armaniego nawet o połowę tańsze niż normalnie. Nie musisz martwić się o jakość ubrań kupowanych w komisach – ich pracownicy dbają o to, aby ubrania wyglądały jak nowe – a w większości przypadków rzeczywiście takie są!

Internet

W Internecie można znaleźć praktycznie wszystko – zwłaszcza okazje cenowe! Zastanawiasz się, gdzie dokładnie powinnaś ich szukać? Po pierwsze – przeglądaj grupy na portalach społecznościowych, na których użytkownicy wymieniają się niepotrzebnymi ubraniami bądź oddają je całkowicie za darmo. Godne uwagi okazje możesz też znaleźć na portalach z ogłoszeniowych. Dobrym pomysłem będzie również sprawdzanie internetowych sklepów aukcyjnych, gdzie za niewielką cenę użytkownicy sprzedają nieużywaną odzież.

Wyprzedaże

Wszystkie sklepy co jakiś czas organizują promocje i wyprzedaże – te sprzedające markową odzież nie są wyjątkiem. Końcówki kolekcji, zmiany sezonów – to wszystko sprzyja sprzedaży ubrań za niższą cenę. Nie oznacza to wcale, że odzież jest wtedy gorsza. Jest po prostu… tańsza. Sprawdzaj regularnie strony internetowe sklepów, które Cię interesują, a żadna wyprzedaż Ci nie umknie.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że udowodniliśmy, że markowe ciuchy są tak naprawdę na wyciągnięcie ręki. Jeśli wciąż nie jesteś przekonana – śmiało, wyruszaj na łowy i sprawdź sama! Zacząć możesz od thetags.com, gdzie znajdziesz markowe ubrania przecenione nawet o 70%.

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl