skip to Main Content

Płatki owsiane o smaku owoców leśnych – testujemy smaki firmy Mulder Natural Food

ForestFruitCrunchy

Mulder Natural Foods to jedna z najbardziej znanych firm na rynku, zajmująca się produkcją płatków owsianych. Wyróżnia je to, że nie zawierają cukru. Są bardzo pożywne i zdrowe, a jednocześnie nie zawierają dużo kalorii.

Firma Stewiarnia, która jest dystrybutorem Crunchy owoce leśne przekazała nam do testowania „Forest Fruit Crunchy” czyli płatki owsiane o smaku owoców leśnych. Nie zwlekając, od razu podjęliśmy próbę wypróbowania produktu. I co się okazało…? 

Wygodne opakowanie

Crunchy zapakowane są w papierowe opakowanie, które oczywiście można potem oddać do recyklingu. Otwiera się je z góry, jednak ważne, aby nie rozerwać górnych zakładek, bo można je potem nałożyć jedna na drugą, aby płatki były szczelnie zamknięte i nie traciły swoich walorów smakowych. Dodatkowo, są one nasypane do woreczka foliowego, który dobrze zawinięty, uchroni je przed wyschnięciem.

Niepowtarzalny smak  

Crunchy mają wyjątkowy smak. Dzięki temu, że firma dba o sposób produkcji, w której wykorzystuje naturalne produkty, które jednocześnie wyśmienicie smakują. Głębia smaku płatków opiera się na owocach leśnych. Można tam znaleźć suszone truskawki, maliny i jagody.

Bogaty skład

Crunchy Tilo’s wielu przekonały bogactwem składników, które zawierają. Ponad połowa zawartości opakowania to pełnoziarniste płatki owsiane. Nie brakuje tam błonnika, chrupek otrębowych, tłuszczu roślinnego. Zamiast cukru, dodane są substancje słodzące. Nie brakuje tam również pałeczek otrębowych czy otręb owsianych. Niewielką ilość całego składu zajmuje mąka owsiana pełnoziarnista, wiórki kokosowe, przyprawy, sól. Jedyny minus to substancja spulchniająca odnaleziona w składzie testowanego produktu. Poza tym dużo zdrowych i pożywnych składników.

Różne formy spożycia

Crunchy można zjeść w różnej formie. Najprościej i najszybciej je się na sucho. Smakują bardzo dobrze i nie „zapychają”. Płatki tworzą idealną parę z mlekiem. Wystarczy chwilę poczekać, aż troszkę zmiękną, a potem delektować się smakiem. Dobrą kompozycję płatki tworzą również z jogurtem naturalnym. Taka alternatywa może być dla tych, którzy nie chcą jeść słodkiego śniadania.

Na trzy śniadania

Opakowanie płatków dla jednego testera, w zależności od tego czy był to mężczyzna czy kobieta wystarczało na dwa lub trzy śniadania. Opakowania nie są za bardzo pojemne, dlatego dla porannych głodomorów, może być troszkę za mało.

Płatki Tilo’s na pewno zagoszczą w domach tych, którzy dbają o zdrowe odżywianie. Produkt ten jest w pełni naturalny, nie posiada konserwantów. Spożywając je, możemy być przekonani, że nie przybędzie nam zbędnych kilogramów.

Crunchy owoce leśne, dzięki możliwości spożycia ich z różnymi dodatkami jak mleko czy jogurt, mogą wpasować się w najbardziej zróżnicowane gusta konsumentów. 

Płatki dostępne w sklepie www.stewiarnia.pl 

 

 

Info o produkcie 

 Producent: Mulder Natural Food N.V.

 Dystrybutor: www.stewiarnia.pl 

 Pojemoność: 300 g

 Cena: 14-16 zł

Skład: pełnoziarniste płatki owsiane, błonnik, chrupki otrębowe, tłuszcz roślinny, substancje słodzące, pałeczki otrębowe, otręby owsiane, mąka owsiana pełnoziarnista, wiórki kokosowe, przyprawy, sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodowy, antyoksydant), owoce leśne.

 

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl