skip to Main Content

Bawełnianie wkładki hignieniczne firmy Corman- 100% bezpieczeństwa

Organ Y C Ekologiczne Wkladki Higieniczne Super Cienkie 100 Ekologicznej Bawelny

W ostatnim czasie podjęłyśmy próbę przetestowania wkładek higienicznych, które otrzymaliśmy od firmy Corman. Posiadają oni całą linię produktów higienicznych dla kobiet, wykonanych z bawełny.

 

Firma Corman jest w pełni zaufanym producentem podpasek, wkładek i tamponów. Potwierdzają to liczne certyfikaty takie jak SAAS (Social Accountability Accreditation Services), ICEA i Global Organic Textile Standard. Firma Corman szanuje swoich klientów, dbając o najlepsze warunki do tworzenia swoich produktów.

Sterylnie czyli bezpiecznie

Wkładki znajdują się w papierowym opakowaniu. Każda z nich jest dodatkowo opakowana w zaklejony szczelnie woreczek. Dzięki temu, nie ma możliwości, aby do środka dostały się bakterie czy zanieczyszczenia. Usunięcie zabezpieczającej folii jest bardzo proste. Wystarczy lekko naderwać miejsce, w którym całość jest zapieczętowana i wkładka jest gotowa do użycia.

Odpowiednia wielkość

Wkładki są odpowiedniej wielkości. Nie są zbyt długie, co sprawia, że testerki mogły swobodnie założyć obcisłe spodnie, krótkie spódniczki, a nawet bardzo kuse spodenki. Nie miały poczucia, że coś będzie się odznaczać na ubraniu. Taka wielkość dobrze dopasowuje się do wielu rodzajów bielizny- węższych lub szerszych bokserek czy klasycznych majtek.

Bezpieczna bawełna organiczna

To co nadaje jeszcze większej swobody przy używaniu wkładek Organyc, to materiał, z jakiego są zrobione. Bawełna organiczna, z której stworzone są wkładki, jest bardzo bezpieczna dla skóry. Nie powstają na skórze podrażnienia, zaczerwienienia czy uczulenia, które niejednokrotnie powodują swędzenie i pieczenie w okolicach intymnych. Nie trzeba dodawać, że wkładki są tak samo, jak podpaski, biodegradowalne. Bardzo szybko się rozkładają i nie są zagrożeniem dla środowiska.

Ułożenie i kształt

Dość sztywna struktura wkładek powoduje, że niekiedy nie dopasowują się one idealnie do bielizny. Niektóre testerki czuły dyskomfort, kiedy okazywało się, że wkładka miejscami się zawijała. Dodatkową niedogodnością produktu jest kształt, który nie pozwala na noszenie wkładki do figów. 

 

Zaufanie do produktów firmy Corman jest w pełni uzasadnione. Różnorodne certyfikaty przekonały nas, że warto używać tego co producent oferuje. Wkładki higieniczne były również dobrym wyborem.

Wkładki są bardzo wygodne, cienkie i mają optymalną wielkość. Walory te, dają uczucie komfortu podczas noszenia bardzo ciasnych spodni czy sukienek. 

Naturalna bawełna, z której wkładki są wykonane, uchroni przed odpażeniami, otarciami czy pieczeniem intymnych miejsc.

 

Info o produkcie

Producent: Firma Corman

Pojemoność: 10 szt. 

Cena: 13.00 PLN – 16.00 PLN 

Skład: 100% czystej, ekologicznej bawełny – są to produkty hipoalergiczne, w pełni naturalne i całkowicie biodegradowalne

Certyfikaty: SAAS, ICEA i Global Organic Textile Standard

 

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl