skip to Main Content

Jakie zabawki wybierać dla dzieci?

Przytulanka Slodki Sen Dziecko Snoozebaby 1

Jakie zabawki wybierać dla dzieci? Najlepsze są takie nieszablonowe i wykorzystujące innowacyjne, a zarazem zdawać by się mogło proste rozwiązania.

Pomysłowe zabawki

Jakie zabawki wybierać dla dzieci? Najlepsze są takie nieszablonowe i wykorzystujące innowacyjne, a zarazem zdawać by się mogło proste rozwiązania. Takie kreatywne zabawki doskonale rozbudzają dziecięcą ciekawość i zachęcają maluchy do używania wyobraźni w czasie zabawy. Przykładem takiej zabawki może być przytulanka z metkami Snoozebaby. Jest ona najlepszym dowodem na to, że dziecko może doskonale się bawić i rozwijać swoje umiejętności w tym samym czasie.

W czym tkwi sekret?

Co sprawia, że przytulanki z metkami są tak ciekawą propozycją dla naszych pociech? Właśnie to, że zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych dzieciach – są zgodne z ich potrzebami. Zabawki tego typu są w wesołych, kontrastujących ze sobą kolorach, które przyciągają wzrok maluszka i zachęcają go do zabawy.

Do ich wykonania wykorzystuje się bezpieczne, ekologiczne materiały, co sprawia, że są bezpieczne dla dzieci, ale i dla środowiska. Metki posiadają różne faktury oraz struktury (są wykonane z różnych materiałów w tym z satyny, jedwabiu czy sztruksu). Dotykanie takich metek rozwija zmysły dziecka oraz jego koordynację wzrokowo-ruchową.

Rozwijają kreatywność

Zabawa przytulanką z metkami daje również praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o rozwojanie kreatywności dziecka oraz kształtowanie jego wyobraźni. Zabawa poprzez tarmoszenie, przytulanie czy gryzienie daje także możliwość ujścia emocjom.

Przytulanka taka to także zabawka na długie lata – rośnie razem z dzieckiem. Jest to doskonały kompan do zabawy, ale i do snu, idealny towarzysz zabawy w kolory czy zgadywanki, a także doskonała pacynka w domowym teatrzyku. Można bawić się nią w domu oraz zabrać na spacer i długą wycieczkę.

Jeżeli zabawka jest przesiąknięta zapachem mamy to doskonale sprawdzi się w czasie pierwszych rozstań z nią – dziecko czując jej zapach czuje się znacznie pewniej i bezpieczniej. Łatwiej też oswaja się z nową dla niego rzeczywistością.

Przytulanka Słodki Sen Snoozebaby :

Przytulanka Słodki Sen Miętowa
Przytulanka Słodki Sen Pomarańczowo- Czerwona
Przytulanka Słodki Sen Brązowo- Szara

Przytulanki dostepne: www.wmalymswiecie.pl 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl