skip to Main Content

Pasta do zębów Vicco– w profilaktyce leczenie chorób dziąseł

Pasta Do Zbw

Z początkiem miesiąca otrzymałam od portalu www.livingnatural.pl pastę do zębów bez cukru Vicco o pojemności 100 ml. Testowałam ją przez okres 10 dni wraz z mężem.

Trochę informacji:

Ajurwedyjska pasta do zębów uznanej marki Vicco nie zawiera cukru. Pasta składa się wyłącznie z naturalnych składników ziołowych przeznaczonych do pielęgnacji zębów i dziąseł. Stosowanie pasty wzmacnia zęby oraz dziąsła, skutecznie oczyszcza i leczy mikrouszkodzenia w obrębie jamy ustnej oraz stany zapalne dziąseł. Sprawdza się w leczeniu innych zaburzeń przyzębia oraz w celu uśmierzenia bólu zęba.

Pasta ze względu na to, że nie zawiera cukru, jeszcze skuteczniej zapobiega rozwojowi bakterii i przeciwdziała namnażającej się próchnicy. Jest ceniona przez osoby z cukrzycą oraz wegetarian. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, fluoru, olejów mineralnych i syntetycznych, sztucznych barwników i substancji zapachowych. Nie jest testowana na zwierzętach.

Moja opinia:

Pasta zamknięta jest w tubce pojemności 100ml. Opakowanie pasty jest wygodne, pasta ma kolor beżowy, jest wydajna, dobrze się pieni, dobrze czyści zęby, nie podrażnia i nie przesusza ust, dobrze zastępuje standardowe pasty do zębów, ma intensywny ziołowy smak, nie pozostawia uczucia świeżości i orzeźwienia. Po 10 dniach ciężko stwierdzić czy pomaga przeciwdziałać rozwojowi bakterii i próchnicy.

Kinga Puciłowska

 

Testuje produkty naturalne z LivingNatural.pl
„Testuj Eko i podziel się swoją opinią”

 

Produkt udostępniony dzięki zielonysklep.com

 

Informacja o produkcie

Producent: Vicco
Dystrybutor: a-ti sp. z o.o. ul. Zamkowa 18/14, 30-301 Kraków
Produkt dostepny: zielonysklep.com
Pojemoność: 100 ml
Cena: 11.00-14.50
Skład:Babhul – 1.8g Jambhul – 1g Lavang – 0,06 g Manjishtha – 2,6 g, Dalchini – 0,16 g Bor – 1g Vajradanti – 0.5g, Acrod – 0,6 g Khair – 1,64 g Patang – 2,4 g Akkal Kadha – 0,26 g, BaKul – 3,2 g Jeshthamadh – 1.3g kavab-Chini (Chirfal) – 1,94 g, Anant Mul – 0,4 g Maifal – 0,06 g , Trifala (Amla, Harda, Behada) – 1,6 g  , Ajwan – 0,2 g

 

 

Dodaj komentarz

WordPress spam zablokowany CleanTalk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl