skip to Main Content

Pralki, suszarki i zmywarki, które uczynią Twoje życie prostszym.

Candy Aranzacja

Zmywarka, pralka lub pralko-suszarka – bez tych urządzeń trudno dziś wyobrazić sobie życie. Starannie dopasowany do naszych potrzeb sprzęt to gwarancja skuteczności, dobrego designu, oszczędności czasu i pieniędzy.

W wielkiej promocji „Prostsze życie z Candy” możesz wybierać spośród 100 nowoczesnych produktów i wygrać jedną z 2000 nagród, które pozwolą cieszyć się czystością.

Marzysz o sprzęcie, który ułatwi Twoje domowe obowiązki? Kupując pralkę, pralko-suszarkę lub zmywarkę, dzięki promocji „Prostsze życie z Candy”, otrzymasz całoroczny zapas kapsułek do prania lub zmywania. Promocja trwa do końca czerwca 2017 roku.

Nowoczesne rozwiązania dla każdego

Pralki i pralko-suszarki Candy wyposażone zostały w inteligentne rozwiązania SMART, które pomagają zapanować nad domowymi obowiązkami:

 • inteligentny monitoring – pozwala na komunikację ze smartfonem za pośrednictwem technologii NFC. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację simply-Fi. Dzięki temu rozwiązaniu masz możliwość kontroli nad pralką i jej odpowiedniej konserwacji. Pralka sama powiadamia, kiedy należy uruchomić program dezynfekujący lub wyczyścić filtr;
 • sterowanie głosem – dzięki aplikacji simply-Fi wystarczy zakomunikować pralce, jaką odzież chcesz wyprać, a pralka sama dobierze określony program prania;
 • statystyki – dzięki indywidualnym statystykom prania możesz kontrolować, ile energii zużywa program, z jakich cykli korzystasz najczęściej, jak długo pierzesz i w jakiej temperaturze;
 • automatyczny czujnik załadunku – optymalizuje zużycie prądu i wody podczas prania. Dzięki temu rozwiązaniu pralka automatycznie dobierze parametry zgodnie z wielkością załadunku. Nie musisz zatem czekać z rozpoczęciem prania aż uzbierasz sporą ilość rzeczy.
 • personalizowane programy prania – masz możliwość ustawienia swojego programu z określoną temperaturą, prędkością obrotów wirowania. Program wystarczy zapisać na smartfonie i nadać mu nazwę. Jeśli następnym razem zechcesz wyprać mocno zabrudzone ubrania swoich pociech, wystarczy, że klikniesz w telefonie swój spersonalizowany program „Urwisy”, a pralka sama go uruchomi.

To nie wszystko. Pralki i pralko-suszarki Candy to również oszczędność pieniędzy i czasu oraz gwarancja długiego działania urządzenia:

 • Technologia pary to rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią prasować. Para likwiduje nawet do 80% zagnieceń i dogłębnie oczyszcza oraz regeneruje włókna. Dzięki temu ubrania zachowują świeżość i dłużej wyglądają jak nowe.
 • Oszczędzanie energii jest ważne, jeśli dbasz o swój domowy budżet. Pralki i pralko-suszarki Candy charakteryzują się najwyższą klasą efektywności energetycznej, nawet A+++-40%. To aż o 60% niższe zużycie prądu w stosunku do innych modeli klasy A.
 • Bezawaryjna i cicha praca jest możliwa dzięki zastosowaniu silnika inwerterowego, który gwarantuje stabilną i trwałą pracę urządzenia oraz znacznie obniża poziom hałasu.

Pralka na miarę potrzeb i możliwości

Dla singla, dużej rodziny, do niewielkiej łazienki, ładowana od góry, o dużej pojemności lub niewielkiej głębokości – wybierz pralkę, która spełni wszystkie oczekiwania:

 • Pralki standardowe – pralki o 52 cm głębokości mają pojemności od 8 do 12 kg, zaś pralko-suszarki aż 12 + 8 kg.
 • Pralki i pralko-suszarki do małych łazienek – pralki o głębokości do 34 cm i pojemności 5 i 6 kg; pralki o głębokości do 40 cm i pojemności 6 i 7 kg; pralki o głębokości do 44 cm i pojemności aż 8 kg; pralko-suszarki i głębokości 40 cm i pojemności aż 6 + 5 kg, pralko-suszarki o głębokości 45 cm i pojemności aż 8 + 5 kg.
 • Pralki mini AQUAMATIC – idealne dla niewielkich przestrzeni. Dzięki kompaktowym wymiarom (70 cm wysokości i 51 cm szerokości) mieszczą się nawet pod umywalką. Mini pralka ma pojemność 4 kg.
 • Pralki ładowane od góry – tylko 40 cm szerokości i możliwość wyboru różnych pojemności: 6 kg, 7 kg, 8 kg. Candy jako jedyna marka na rynku posiada w swojej ofercie pralki ładowane od góry o pojemności aż 8 kg i szerokości jedynie 40 cm.

Zmywarka – innowacja i niepowtarzalność

Jesteś singlem czy masz dużą rodzinę? Lubisz zapraszać znajomych na wspólne gotowanie, a może sam eksperymentujesz dużo w kuchni? Twoja kuchnia jest niewielka czy masz w niej sporo miejsca?
Niezależnie od tego, jakie są odpowiedzi na powyższe pytania, możesz znaleźć zmywarkę, która sprosta Twoim oczekiwaniom i możliwościom. Candy ma rozwiązanie dla każdego, a wszystkie zmywarki są: skuteczne, ciche, energooszczędne, bezpieczne, posiadają maksymalnie elastyczny załadunek i program na każdą okazję.

Tylko w ofercie Candy można znaleźć

 • Zmywarkę wąską (szerokość 45 cm), która pomieści aż 11 kompletów naczyń!
 • Zmywarkę standardową (szerokość 60 cm), która pomieści aż 16 kompletów naczyń!

Jak wziąć udział w promocji?

Kup pralkę, pralko-suszarkę lub zmywarkę objęte promocją, zarejestruj swój zakup i odbierz prezent. Szczegóły promocji dostępne są na stronie: http://www.promocja.candy.pl 

Promocja potrwa do 30 czerwca 2017 roku. Ciesz się prostszym życiem z Candy każdego dnia:https://www.youtube.com/watch?v=ljRSONTt5pg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WordPress spam zablokowany CleanTalk.
Back To Top
Search
SUBSKRYBUJ
ZAPISZ SIĘ
Gotowa na pigułkę szczęścia?
Zacznij już od przyszłego tygodnia!
Skład: 100% świeżych informacji o zdrowiu, 2 dawki nowinek kosmetycznych, 3 krople zakupowego szału i duża szczypta naszej miłości do Was
Anna Tucka
Redaktor Naczelna LivingNatural.pl